Stogas yra viena iš pagrindinių namo konstrukcijų. Pripažinkime, mes galime gyventi name be tam tikrų dalykų, bet ne be stogo. Prieš statant namą ar imantis jo restauravimo svarbu pirmiausia pagalvoti apie stogo konstrukciją. Nors ne visi tai supranta, prieš atliekant pakeitimus ar diegimą svarbu padaryti namų darbus, o tada kreiptis į profesionalus, kurie padėtų įgyvendinti jūsų idėjas. Svarstant ir renkantis pateikiame keletą patarimų, kurie jums padės prieš kreipiantis į profesionalus.

Kiek kainuoja stogas ir jo įrengimas?

Pirmas patarimas – nesirinkite pačios pigiausios medžiagos. Tai reiškia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas stogo dangos ir šiltinimo medžiagų pasirinkimui. Kokybiškos medžiagos yra brangesnės, nei pačios paprasčiausios, tačiau stogas, kuris saugos namą ir dešimtmečius išlaikys šilumą namuose – taupymo nereikalaujantis pirkinys. Taip pat neverta stogo montavimo ir dengimo darbų atlikti patiems. Ši išimtis taikoma tik tuo atveju, jei tiksliai žinote, kaip tinkamai dengti stogą. Visais kitais atvejais ieškokite patikimo ir patyrusio meistro.

Kalbant apie kainą, dažniausiai ieškome geriausio kainos ir kokybės santykio. Stogo kaina yra labai individuali ir priklauso nuo jūsų poreikių. Pirmiausia svarbu išsiaiškinti, ar naujam dar statomam namui reikia stogo, galbūt norėsite pakeisti seną stogą. Į stogo kainą įeina ne tik danga, bet ir papildomos stogo keitimui reikalingos medžiagos: skarda, dangos, tam tikri vyriai, membranos, techninių darbų organizavimas ir atlikimas. „Vidaroje“ prekiaujama visomis stogo dengimui reikalingomis medžiagomis, todėl klientams nereikės rinktis ir ieškoti visų medžiagų skirtingose ​​vietose, jas rasite patogiai vienoje vietoje, taupydami laiką ir išlaidas.

Kiek kainuoja pakeisti stogo dangą?

Prieš montuodami ar keisdami stogą pagalvokite, kokį jį norite dėti. Stogo dangų pasirinkimas labai įvairus, o dengimas priklauso ne tik nuo Jūsų poreikių, bet ir nuo viso namo konstrukcijos. Kiekviena profesionali komanda teikia pagalbą ir sprendimus, išmanydami visus techninius parametrus, montavimo medžiagas ir kitus niuansus, eksploataciją ir viso gyvenimo garantijas. Pagal projektuotojo viziją parenkamos ir atliekamos tinkamiausios medžiagos bei techniniai sprendimai. Todėl tik profesionalų komanda, įvertinusi būstui reikalingą stogą, gali nustatyti bendrą kainą.

Metalo lakštų lankstymo paslaugos

Profesionali komanda ne tik konsultuoja stogo keitimo klausimais ir padeda parinkti dangą, bet ir pasirūpina visais techniniais darbais, pavyzdžiui, skardos lankstymu. Vertinantiems laiką ir norintiems jį sutaupyti – rinkitės medžiagas ir dirbkite vienoje vietoje.

Geras stogdengys yra tvaraus ir saugaus stogo įrengimo garantas. Stogdengio pasirinkimas gali tapti tikra užduotimi tiek laiko, tiek pinigų prasme. Jei nenorite skirti daug laiko paieškoms, rinkitės profesionalų komandą, kuri kokybiškai ir tvariai sumontuos visas reikalingas konstrukcijas, naudodami Jūsų medžiagas, arba įsigykite specializuotoje parduotuvėje.

Kokį stogą pasirinkti, priklauso nuo stogo konstrukcijos ir turimo kiekio lėšų

Jeigu norite kokybiško ir tvirto stogo, tai toks stogas tikrai bus brangus. Tiesa, kokybiškas stogas ilgainiui džiugins namų savininkus gražia išvaizda ir ilgaamžiškumu. Taigi, galvodami apie didesnę kainą, pagalvokite, kiek metų gyvensite be vargo, nes nereikės remontuoti ar keisti stogą. Stogus ir jų priedus galite rasti „Vidaroje“, o čia galite juos užsakyti. Tai įmonė, kuri turi ilgametę patirtį, o įmonėje dirbantys asmenys ne tik konsultuos, bet ir padės išsirinkti tinkamiausią stogą jūsų namams.

Užs. Nr. 15