cigaretėsKauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas toliau aktyviai tęsia kovą su nelegalia prekių apyvarta. Organizuojamos priemonės, kurių metu nustatomas ne vienas pažeidimas, pradedamos administracinių bylų teisenos.

Sausio 11-ąją pareigūnai pas Truskavos sen. Gerdvilų kaime gyvenantį vyrą rado 11 cigarečių „Fest“ su tokio paties pavadinimo pakeliu, ant kurio buvo Baltarusijos Respublikos banderolė. Surviliškio sen. Kalnaberžės kaime, kitas vyriškis automobilyje laikė 30 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, o Surviliškio sen. Užupės kaimo gyventojas namuose turėjo 4 pakelius cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, kurias, pasak jo, įsigijo iš nepažįstamo asmens Kėdainiuose.

Sausio 26-ąją Surviliškio sen. Kalnaberžės kaime buvo pastebėtas vyriškis, įeinantis į namą, kuriame, kaip buvo įtariama, nelegaliai prekiaujama. Patikrinimo metu pas jį rastas 1 pakelis cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Tą pačią dieną minėtame name rasti 7 pakeliai cigarečių be banderolių, 13 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Policija perspėja ir primena, kad atsakomybė gresia ne tik už akcizais apmokestinamų prekių pardavimą. Fiziniams asmenims draudžiama Lietuvos Respublikoje įsigyti tabako gaminius, teisės aktų nustatyta tvarka nepaženklintus specialiais ženklais – banderolėmis.

Tikimės visuomenės pagalbos kovojant su nelegalia prekių apyvarta. Turint vertingos informacijos, prašome pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50, policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt

Kėdainių r. PK inf. 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.