Atrodo, namuose nėra daug daiktų, bet šie neranda savo vietos? Daiktų „triukšmas“ – dažna šio amžiaus problema. Norima išlaikyti minimalistinį interjerą, bet tuo pat metu ir pasinaudoti visais naujausiais išradimais. O kur dar gausybė dailių namų dekoro detalių. Susidūrėte su nerimą keliančios erdvės iššūkiu? Toliau – 3 lengvai įgyvendinamos idėjos, kurios padės pašalinti daiktais apkrautų namų pojūtį.

Papildomų, talpių baldų įsigijimas

Nesvarbu, namai įrengti minimalizmo principu ar vyrauja eklektiška bohema, svarbu įvertinti sumanaus daiktų sandėliavimo galimybes. Jei jaučiate, kad daiktai yra it be vietos, reiškia – jiems čia jos ir nėra. Erdves įrengiantys ekspertai pastebi, jog viena didžiausių klaidų yra papildomų, talpių baldų vengimas.

Gerai pagalvojus, erdvi komoda galbūt ir užims kambario kampą, bet sutalpins visa, kas šiuo metu nesistemingai išdėliota per visą patalpą. Kartais, norint palaikyti minimalistinį vaizdą, reikia įsigyti kelis papildomus gaminius: spintas, komodas, lentynas. Beje, pastarosios padeda išnaudoti nuvertinamą sienų potencialą.

Pokyčiai pirmąjį įspūdį sudarančiose erdvėse

Dar viena gudrybė, kuri nereikalauja didelių investicijų – strategiškai svarbių vietų pertvarkymas. Pagalvokite, kas sudaro pirmąjį įspūdį vos įžengus į būstą? Pirmoji erdvė, pasitinkanti tiek mus, tiek svečius, yra prieškambaris. Paradoksalu tai, kad šioje patalpoje taip pat dažnai karaliauja daiktų sąmyšis.

Teisingai sakoma – antrą kartą pirmojo įspūdžio nepadarysi. O juk norisi ne tik stebinti kitus, bet ir suteikti ramybę savoms akims. Pirmasis žingsnis turėtų būti kritiškas būtent tokių zonų vertinimas. Jei vargina daiktai, jokio stebuklo čia nėra, jums tiesiog trūksta papildomų baldų. Skaitote ir pritariamai linksite? Kokybiškus, įvairaus stiliaus prieškambario derinius rasite čia: https://www.baldaipl.lt/baldai/prieskambaris.

Tvarių sprendimų paieškos ir vienkartinių daiktų pakeitimas

Ne be reikalo sakoma, kad tvarūs gaminiai į namus įneša tvarkos ir gaivos pojūtį. Žinoma, paveikia vien žinojimas, kad kasdien naudojami produktai – „draugiški“ gamtai. Pastebima, kad teigiamas pokytis prisideda prie kitokios namų atmosferos kūrimo. O kur čia slypi įtaka bendram būsto paveikslui?

Įsivaizduokite, jei vietoje kelių šampūnų visiems šeimos nariams naudotumėte vieną, kokybišką – kiek daug vietos kaip mat atsirastų vonioje. Arba, pavyzdžiui, pakeistumėte daugkartines kempinėles į tvarų indų plovimo šepetį. Tokiu būdu laisviau atrodytų tiek darbinė zona, tiek virtuvės komplekto stalčiai.

Jaučiate, kad atėjo laikas pokyčiams? Nauji įpročiai atveria kelią sumanių sprendimų bei naudingų funkcijų integravimui ir atvirkščiai. Investicija į sumanius gaminius leidžia formuoti naujus, daugiau ramybės įkvėpsiančius ritualus!

Panašios naujienos