Kasdien vis labiau pavasarėjančios dienos primena, kad šis metų laikas ne veltui vadinamas švaros ir atsinaujinimo laiku. O kad tvarkytis būtų ir lengva, ir malonu, šeimininkėms į pagalbą skuba švaros priemonėmis prekiaujantis  „Švaros namelis“. Jį rasite „Norfos“ prekybos centre, įsikūrusiame miesto pakraštyje (Ąžuolyno gatvė 1, Kėdainiai). 

Atėjus pavasariui, R. Rimkienė visus kviečia užsukti į „Švaros namelį“, įsikūrusį „Norfos“ parduotuvėje (Ąžuolyno g. 1, Kėdainiai).

Atėjus pavasariui, R. Rimkienė visus kviečia užsukti į „Švaros namelį“, įsikūrusį „Norfos“ parduotuvėje (Ąžuolyno g. 1, Kėdainiai).

Penkiolika metų švaros priemonių prekyba užsiimanti Rita Rimkienė kėdainiečiams siūlo ne tik švaros priemonių nuo… iki…. „Kiekvienam atėjusiajam esu pasiruošusi padėti išsirinkti norimą prekę, pakonsultuoti. Be to, kasdien bendraudama su žmonėmis, išklausydama jų pageidavimus, aš pradėjau pildyti jų norus – ieškoti ir užsakyti tokių prekių, kokių reikia žmonėms kasdieninėje buityje“, – sakė R. Rimkienė. Tad nuo šiol „Švaros namelyje“ galima rasti ir bižuterijos gaminių, taip pat rankinių, piniginių. „Vienam klientui pasiteiravus, ar neprekiauju kepurėmis, netrukus prekių asortimentą papildžiau ir originalaus dizaino kepurėmis“, – šypsosi pašnekovė. Švaros priemonėmis prekiaujančioje vietoje galima rasti ir firmos „FM“ prekės ženklo garsiausių kvepalų analogų.
Viskas namų tvarkymui
Parduotuvėlėje „Švaros namelis“ galima rasti absoliučiai visų paviršių valymui skirtų priemonių, taip pat skalbimui skirtų miltelių, minkštiklių, indų ploviklių, kurie yra saugūs ne tik odai, bet ir gamtai. Pašnekovė pabrėžia, kad visos priemonės yra antialerginės, ekologiškos ir itin aukštos kokybės. „Prekiaujame priemonėmis, skirtomis visų namų švarai. Turime ir specifinių – pavyzdžiui, priemonių, skirtų elektrinių kaitlenčių valymui“, – vardijo ji. Priemonės yra parduodamos dideliuose įpakavimuose, tad žmonėms jų užtenka labai ilgai, netgi iki metų laiko.
Servetėlės niekur nedingo

Parduotuvėlės asortimente gausu itin aukštos kokybės, antialerginių ir ekologiškų švaros priemonių.

Parduotuvėlės asortimente gausu itin aukštos kokybės, antialerginių ir ekologiškų švaros priemonių.

R. Rimkienė primena, kad „Švaros namelyje“ galima rasti ir visų šeimininkių ypač pamėgtų „Trend“ firmos servetėlių, kartais tiesiog pavadinamų „stebuklingomis servetėlėmis“. „Šios firmos servetėlių prekės ženklas kalba pats už save. Jos pagamintos iš specialios medžiagos – mikrofibros, kuri servetėlėje sudaro itin tankų tinklą. Dėl to jos labai gerai sugeria purvą, o priežiūra yra ypač paprasta. Klientės sako, kad servetėles naudoja daugiau nei trylika metų, tačiau net ir po tiek metų jos valo puikiai. Jų priežiūrai tereikia ūkinio muilo“, – sako R. Rimkienė.
Firmos „Trend“ servetėlės ypač tinkamos langų valymui. „Pavasarį iš po žiemos langai būna labai nešvarūs. Tačiau su „stebuklingosiomis servetėlėmis“ langus išvalysite greitai ir be jokių pastangų. Žinau, kad šias servetėles ypač vertina ir vairuotojai, kai reikia greitai nuvalyti aprasojusį stiklą“, – sakė pašnekovė.
Priemonės – puiki dovana
R. Rimkienė pabrėžia, kad yra visada pasiruošusi padėti išsirinkti, patarti, o jei reikia – trūkstamų prekių (valymo priemonių, kvepalų) užsakyti iš gamintojų katalogo. Pasak pardavėjos, prekės gaunamos labai greitai, kartais tai trunka vos vieną dieną.
„Tuoj prasidės generalinis namų švarinimasis, tad kviečiu visus užsukti į „Švaros namelį“ ir įsigyti aukštos kokybės produktų, kurie namų tvarkymą žymiai palengvins. Artėja ir Kovo 8-oji, Tarptautinė moters diena, tad greitai ir be pastangų nešvarumus nuvalančios buities priemonės gali tapti puikia dovana“, – šyptelėjo ji.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.