Praėjusį sekmadienį įvykusių rinkimų į savivaldybės merus ir tarybą rezultatais nusivylusių kėdainiečių žvilgsniai nukrypo į vieną iš svarbiausių Kėdainių politikos lauko žaidėjų – Kėdainių liberalus.  Kurį kandidatą į rajono merus antrame ture jie palaikys?

Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis Saulių Grinkevičių rajono meru norėjusių matyti rinkėjų kovo 19 d. svarsto neiti balsuoti arba ketina sugadinti balsavimo biuletenį, taip išreikšdami nepalaikymą nė vienam į antrą rinkimų turą patekusiam kandidatui.

Tad Kėdainių liberalų pasirinkimas palaikyti vieną iš dviejų antrame ture besivaržančių kandidatų arba sprendimas nepalaikyti nė vieno kandidato gali lemti keleto tūkstančių Kėdainių rinkimų  apygardos Nr. 19 rinkėjų apsisprendimą.

Vos 0,56 proc. nuo į antrą rinkimų turą patekusio kandidato į merus Valentino Tamulio atsilikęs Kėdainių liberalų, užimsiančių penkias vietas kitos kadencijos savivaldybės taryboje, lyderis  Saulius Grinkevičius „Kėdainių mugei“ atskleidė, kad jų partijos skyriaus sprendimas remti ar neremti kurį kandidatą paaiškės kitą savaitę.

„Pirmadienį susirinks liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus taryba ir frakcijos savivaldybės taryboje „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ nariai. Diskutuosime, tarsimės ir nuspręsime, kurį iš dviejų kandidatų palaikysime. O gal nuspręsime nepalaikyti nė vieno. Priimtą sprendimą paskelbsime antradienį“, – sakė šiuo metu komandiruotėn išvykęs S. Grinkevičius.

„Kėdainių mugės” archyvo nuotraukoje – S. Grinkevičius.

Panašios naujienos