Šiąnakt, apie 1 val. nakties, Pernaravos seniūnijoje, Juodžių kaime kilo didžiulis gaisras. Nors liepsnas malšino keli ugniagesių ekipažai, iš namo beliko nuodėgulių krūva. Tiesa, namo šeimininkė liko gyva, ją išgelbėjo kaimynas.

Pranešimas apie Lakštingalų gatvėje liepsnų apimtą namą gautas apie pusę antros nakties. Taip pat buvo pranešta, kad viduje gali būti žmonių. Kai į nelaimės vietą atvyko pirmieji ugniagesiai, medinis vieno aukšto namas jau degė atvira liepsna, tad buvo kviečiamas pastiprinimas. Laimei, degančiame pastate žmonių jau nebuvo – šeimininkę iš jos liepsnojančio namo išvedė kaimynas.

Moteris gaisre nenukentėjo, ją apžiūrėjo atvykę medikai.

Deja, pastato išgelbėti nepavyko. Gaisravietėje dirbo keli ugniagesių ekipažai ne tik iš Kėdainių, bet ir kaimyninio rajono. Vanduo ugniai malšinti buvo vežamas iš už 3 km esančio vandens telkinio. Nuo ko kilo gaisras, dar aiškinamasi. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

Nuostoliai – dideli

Gaisro metu išdegė namo vidus, išorė, sudegė stogas, beliko stovėti tik suanglėjusios sienos. Ugnyje sudegė ir name buvę baldai bei namų apyvokos daiktai. Visa tai pavirto nuodėgulių krūva. Pavyko išsaugoti tik už 5 metrų esantį ūkinį pastatą.

Užgyvento turto netekusią pusamžę moterį laikinai priglaudė kaimynai. Pirminę pagalbą suteikė ir Pernaravos seniūnija.

„Be namų likusią moterį ryte atsivežėme į seniūniją, parūpinome rūbų ir mobilųjį telefoną, kad moteris galėtų pasiskambinti. Deja, neturime jokio socialinio būsto, kuriame ji galėtų apsigyventi. Nelaimės užkluptą moterį kuriam laikui priglaudė kaimynai, kol moters sūnus ras kokį sprendimą“, – teigė seniūnas A. Gustas.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Asociatyvi nuotrauka

Panašios naujienos