Sekmadienį, apie 14 val., Bendrojo pagalbos centro telefonu gautas pranešimas apie Juodkiškių tvenkinyje, ties Taučiūnais, netoli į Aristavą nuo Kėdainių vedančio kelio, skęstančius žvejus. Į įvykio vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos: trys Kėdainių ugniagesių automobiliai, trys greitosios pagalbos automobiliai, policija, talkino ir ugniagesiai iš Šėtos.

Šioje Juodkiškių tvenkinio vietoje įlūžo du žvejai.

Ledo storio ir šylančio oro neįvertinusius nelaimėlius ugniagesiams pavyko ištraukti į krantą. Vienas jų, pusamžis vyras, nukentėjo mažiau. Įlūžęs vyras ištrauktas 14.23 val. Suteikus pagalbą greitosios pagalbos automobilyje, žvejas buvo išgabentas į gydymo įstaigą. 14.31 val. ištrauktas kitas po vandeniu paniręs vyras. Žveją tvenkinio pakrantėje gausios medikų pajėgos gaivino beveik valandą, buvo naudojama dirbtinio kvėpavimo kaukė, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Du vyrai, po vandeniu atsidūrę įlūžus ledui, žvejoti buvo atvykę automobiliu. Žvejybai vietą jie pasirinko apie 50 metrų atstumu nuo kranto.

Nors vienas iš besibūriuojančių žmonių tvirtino, kad ledo storis šioje vietoje siekia apie 30 cm, ledas neatlaikė.

Be to, žvejai nelabai linkę įvertinti ir šylančių orų – sekmadienį oro temperatūra Kėdainiuose siekė 7 laipsnius šilumos. Nepaisant nelaimės, kitoje tvenkinio pusėje buvo matyti ir toliau ramiai žuvaujantys bei ledu vaikštinėjantys vyrai.

Vietiniai žvejai pasakojo, kad į nelaimę patekę vyrai jiems nematyti. Jų teigimu, visi vietiniai žino, kad toje tvenkinio pusėje, kur įvyko nelaimė, ledas pavasarį ištirpsta greičiausiai.

 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.