Praėjusį savaitgalį Akademijos kultūros centras vos talpino krašto muzikos mylėtojus, panorusius pasidžiaugti Antano Mikalausko muzikine karjera.

Rajono meras S. Grinkevičius gražų jubiliejų šventusiam A. Mikalauskui linkėjo nesustoti – dirbti kraštiečių labui ir savo džiaugsmui.

Rajono meras S. Grinkevičius gražų jubiliejų šventusiam A. Mikalauskui linkėjo nesustoti – dirbti kraštiečių labui ir savo džiaugsmui.

Kėdainiečiams puikiai pažįstamas dainų kūrėjas ir net kelių kolektyvų vadovas Antanas Mikalauskas, vasario 16-ąją atšventęs 70 metų jubiliejų, savo bičiulius sukvietė į šventinį koncertą „Barstė mano metai po dainelę…“
A. Mikalauską jo paties kurtomis dainomis sveikino vyrų kvartetas „Kun saka“, kapela „Punelė“, geras bičiulis Remigijus Poderis su dukra, dainininkas Kęstutis Valionis ir ištikimieji bendražygiai iš „Vilainių“ kapelos.
Sveikinimą taręs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pastebėjo, kad A. Mikalauskas įnešė beribį indėlį į krašto kultūrą: „Džiugu, kad toks puikus kūrėjas gyvena mūsų krašte, kad Kėdainius garsina daugelio

A. Mikaluskui malonu buvo klausyti savų dainų, kurias dainavo geri bičiuliai.

A. Mikaluskui malonu buvo klausyti savų dainų, kurias dainavo geri bičiuliai.

žmonių mėgstamomis dainomis. Antanui linkiu nesustoti – dirbti kraštiečių labui ir savo džiaugsmui.“
Jubiliejinį koncertą vedęs Kauno muzikinio teatro solistas Liudas Mikalauskas nestokojo humoro gaidelių skaitydamas bendrapavardžio Antano dienoraštį. O jame papasakotas ir kūrėjo muzikinis kelias, ir surašytos įvairios gyvenimo detalės. „Bene labiausiai man įsiminė faktas, kad Antanas nuo jaunystės draugavo su muzika, anksti pradėjo dirbti kolektyvų vadovu, tačiau nestokojo pasiutimo. Pasirodo, kad laiku atvažiuotų į repeticijas, Kunionių kolūkio pirmininkas Antanui nupirko motociklą „Minsk“. Tačiau Antanas ne tik sėkmingai lengvindavo keliones, bet ir raitė aštuoniukes su motociklu kultūros namų salėje. Už tai muzikas buvo paprašytas palikti darbą“, – įsiminusiu A. Mikalausko gyvenimo nuotykiu pasidalijo šventės vedantysis.
Pats A. Mikalauskas sako, kad yra sukūręs per 100 dainų, kurias dainuoja įvairūs kolektyvai. „Esu gamtos vaikas, todėl mane kūrybai įkvepia aplinka ir meilė… Meilė artimiesiems, Tėvynei, gamtai.
Atsigręžęs atgal galiu pasakyti – esu laimingas: mano kūryba nedulka stalčiuose, bet yra mylima klausytojų“, – sakė A. Mikalauskas.
Muzikas jau daugelį metų vadovauja kapelai „Vilainiai“, o pastaruoju metu vis skuba į moterų ansamblio „Dotnuvėlė“ ir vyrų ansamblio „Jovaras“ repeticijas. „Daina – mano gyvenimo palydovė. Gera, kad mano dainos vis skamba žmonių lūpose. Tikiu, kad jų dar sukursiu ir aplinkiniams padovanosiu ne vieną dešimtį“, – šypsojosi gražios muzikinės šventės kaltininkas.

[tribulant_slideshow gallery_id=”155″]

Panašios naujienos