Vakar ugniagesiams teko darbuotis Josvainiuose, gesinant liepsnas. Važiuota ir į Lančiūnavą dėl galimai įvykusios avarijos.

Kaip praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė, vakar, 15:35 val. iš įrenginio buvo gautas pranešimas, kad įvyko avarija. Nurodyta įvykio vieta – Vilainių sen., Lančiūnavos k., Vėjo g.

Atvykus ir apžiūrėjus teritoriją, eismo įvykio nerasta, pranešimas nepagrįstas.

Už fermų liepsnojo šiaudų rulonai

Pusę vienuoliktos vakaro Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo informavo, kad Josvainių k., Vakarų g., už fermų dega žolė, daug dūmų. Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai.

,,Atvykus laukuose degė 6 seni šieno rulonai. Užgesinta panaudojus ,,B” švirkštą. Įvykis tiriamas“, – sako Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Kaip teigia ugniagesiai, šiaudų rulonai neretai užsidega dėl žmogaus veiklos. Kartais niekadėjai tiesiog smagindamiesi padega sukrautus šiaudus, o kartais pakanka neatsargiai numestos nuežgesintos nuorūkos, kad įsipliekstų gaisras. Ugniagesiai ragina elgtis atsakingai, kad nekiltų grėsmė žmonėms ir jų turtui.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos