Josvainių bendruomenės centro pirmininkė Danguolė Raudeliūnienė džiaugiasi, kad josvainiewčiai moka švęsti blaiviai, smagiai ir saugiai. „Šįmet mūsų miestelis turi garbingą mažosios kultūros sostinės titulą. Tai mūsų bendruomenę labai įpareigoja. Norime būti ne tik matomi, bet ir įdomūs. Džiugu, kad sumanymus pavyksta įgyvendinti šimtu procentų“, pasibaigus Josvainių miestelio šventei sakė D. Raudeliūnienė.

13512044_1346698395359752_332080682182051376_n

Kokia šventė be tautodailininkų mugės.

Prieš porą metų josvainiečiai itin išmoningai ir triukšmingai šventė miestelio 630-ąjį gimtadienį. Tada šventės kartelė buvo labai aukštai iškelta. Kadangi miestelio aktyvistai labai ambicingi, tai ir visos kitos vėliau vykstančios šventės nepaliauja stebinti įvairove ir turiniu.

Gerą nuotaiką miestelio gimtadienio šventėje skleidė „Auštaro“ kolektyvas.

Gerą nuotaiką miestelio gimtadienio šventėje skleidė „Auštaro“ kolektyvas.

„Šiųmetę šventę taip pat sumanėme labai turtingą. Norėjome, kad pramogų turėtų visi bendruomenės nariai – nuo mažiausiųjų iki garbaus amžiaus senjorų. Džiugu, jog viską puikiai įgyvendinome, viskas pavyko. Švente patenkinti liko ne tik josvainiečiai, bet ir gausus būrys mūsų miestelio draugų ir bičiulių. Gavau daug padėkų už laisvą ir blaivią šventę. Mums užteko kavos, arbatos ir gaiviųjų gėrimų. Tad nebuvo nė vieno incidento ar nesusipratimo“, – pavykusiu miestelio gimtadieniu džiaugėsi Josvainių bendruomenės pirmininkė.
Josvainiečiai šventė net porą dienų. Pirmąją dieną buvo atiduota duoklė praeičiai – projektas „Kuparo turtai“ per vakarinę ekskursiją nukėlė į laikus, kai Josvainiuose klestėjo žydų bendruomenė.

Nuotaikingą muzikinę dovaną atvežė Naisių teatro kolektyvas.

Nuotaikingą muzikinę dovaną atvežė Naisių teatro kolektyvas.

Šeštadienį miestelis pradėjo šurmuliuoti nuo ankstaus ryto ir gyvenimas jame virė iki pat vidurnakčio. „Šunų dresūros mokyklos pasirodymas, sveikatos biuro pamokymai, kaip save mylėti ir saugoti, tautodailininkų mugė tiesiog neleido likti abejingais. Vėliau kiekvienam skoniui – muzikiniai pasirodymai pradedant svečių, Naisių teatro, muzikiniais sveikinimais, kuriuos tęsė šaunūs josvainiečiai „Auštaro“ muzikantai ir dainininkai. Po jų sekė džiazo valanda su Vytaute Pupšyte, kuri estafetę perdavė roko grupei „Garbanotasis bosistas“. Šventę vainikavo nuostabus ir staigmenų kupinas kamerinio orkestro „Niko“ pasirodymas.
niko„Esu dėkinga visiems: ir šventės organizatoriams, ir jų pagalbininkams, ir rėmėjams, ir muzikantams bei dainininkams, ir josvainiečiams, kurie rado laiko ateiti į mūsų pasiūlytus renginius. Svarbiausia, kad dar kartą visiems parodėme, kokia stipri ir draugiška esame bendruomenė“, – sakė D. Raudeliūnienė.

13533260_1346706015358990_7659787621247683661_n„Esu dėkinga visiems: ir šventės organizatoriams, ir jų pagalbininkams, ir rėmėjams, ir muzikantams bei dainininkams, ir josvainiečiams, kurie rado laiko ateiti į mūsų pasiūlytus renginius. Svarbiausia, kad dar kartą visiems parodėme, kokia stipri ir draugiška esame bendruomenė“, – sakė D. Raudeliūnienė.

Panašios naujienos