Josvainių gatve Kėdainiuose važiuojantys vairuotojai turės sumažinti greitį. Šios savaitės viduryje pro daugiabučių ir privačių namų rajoną vedančioje gatvėje įrengtas greičio mažinimo kalnelis.

Jis sumontuotas gatvės ruože netoli posūkio į vaikų lopšelį-darželį „Vyturėlis“.

Apie įrengtą greičio mažinimo kalnelį įspėja tam skirtas kelio ženklas, taip pat įrengtas kelio ženklas „Vaikai“, įspėjantis, kad važiuojamojoje kelio dalyje gali būti vaikų.

Taip pat įrengtas sferinis veidrodis ties Josvainių g. 41 numeriu pažymėtu pastatu, taip pagerinantis matomumą iš priešais esančio daugiabučio kiemo išvažiuojantiems ar gatvės kelkraštyje besiparkuojantiems vairuotojams. Sferinis veidrodis įrengtas ir ties išvažiavimu iš Sodų gatvės į S. Jaugelio-Telegos gatvę.

Sprendimus dėl šių priemonių priėmė Kėdainių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, atsižvelgusi į gyventojų keliamas eismo saugumo problemas. Nutarimą ties Josvainių g. 53 namu įrengti vadinamuosius plato kalnelius komisija priėmė 2021 m. kovo mėn. 10 d. posėdyje, sprendimo vykdytojas – Kėdainių miesto seniūnija.

„Kėdainių mugės“ inf.

(„Kėdainių mugės“ nuotr.)

Panašios naujienos