Gerą žinią Josvainių seniūnijos gyventojams iš Vilniaus parvežė Kėdainių rajono vietos veiklos grupės vadovė Aušra Vaidotienė. 

Rajono meras Saulius Grinkevičius (dešinėje) ir rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Aušra Vaidotienė sveikindami Josvainių seniūną Algimantą Sirvidą josvainiečiams linkėjo neprarasti veiklumo ir bendruomeniškumo.

Rajono meras Saulius Grinkevičius (dešinėje) ir rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Aušra Vaidotienė sveikindami Josvainių seniūną Algimantą Sirvidą josvainiečiams linkėjo neprarasti veiklumo ir bendruomeniškumo.

Mykolo Romerio universiteto organizuotoje mokslinėje-praktinėje konferencijoje, skirtoje vietos bendruomenėms pagerbti, apdovanoti konkurso „Bendruomenė-Švyturys 2015 – Kelias į sėkmę“ nugalėtojai.
Tarp jų ir josvainiečiai. Jiems teko „Bendruomeniškiausios seniūnijos“ titulas.
„Vietos bendruomenės lyderio-vadybininko“ nominacijoje nugalėjo Diana Šermukšnienė, Elmininkų bendruomenės pirmininkė (Anykščių rajonas, Anykščių seniūnija). „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“ apdovanojimą atsiėmė Baublių kaimo bendruomenės centras (Kretingos rajono savivaldybė).
Pasak renginyje dalyvavusios konkurso partnerės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovės Algimantos Pabedinskienės, pastaruoju metu bendruomenėms skiriamas didesnis dėmesys yra sveikintinas, tačiau reikėtų koncentruotis ne tik į tradiciškai suprantamas bendruomenes, pavyzdžiui, kaimo bendruomenes, tačiau ir į tas visuomenės grupes, kurios kartu sprendžia žmonėms aktualias problemas: „Bendruomenės yra visuomenės branduolys, kuris rūpinasi mūsų visų gerove, aplinka, laisvalaikiu, sprendžia problemas, siūlo sprendimo būdus, todėl jas būtina puoselėti ir branginti.“
Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, sužinojęs apie Josvainių seniūnijai skirtą apdovanojimą, neslėpė geros nuotaikos: „Labai smagu, kad mūsų krašto žmonių darbai yra pastebimi ir vertinami. Puikiai žinome, kad šioje seniūnijoje gyvena darbštūs, sumanūs ir draugiški žmonės. Džiaugiuosi dėl jų sėkmės projektų ir linkiu ateityje nuveikti dar ne vieną visą Kėdainių rajoną išgarsinsiantį darbą.“
Josvainių seniūnijos seniūnas Algimantas Sirvidas gerų žodžių negaili viesiems seniūnijos gyventojams: „Seniūnijoje turime aštuonias seniūnaitijas, septynias bendruomenes. Visos jos gyvena draugiškai, viena kitai padėdamos ir patardamos. Ačiū josvainiečiams už jų iniciatyvas ir gerus darbus.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.