Vos per dieną Kėdainių rajone policijos pareigūnai sulaikė ne vieną vairuotoją, kurie su savimi turėjo įtarimą sukėlusių medžiagų ir galimai automobilius vairavo būdami apsvaigę.

Policijos duomenimis, birželio 23 d. apie 19.20 val. Kėdainių r., Bartkūniškių k., pas automobilio „Audi“ vairuotoją (gim. 1992 m.) rasta galimai narkotinių–psichotropinių medžiagų. Tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo vairuotojas ir keleivis (gim. 1996 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.

Įkliuvo ir Dotnuvoje

Tą pačią parą, tik nakties metu, apie 01.30 val. Dotnuvos miestelyje pareigūnai sustabdę automobilį „Volkswagen“, pas vairuotoją irgi rado galimai narkotinių–psichotropinių medžiagų. Norint išsiaiškinti, ar asmuo vairavo būdamas apsvaigęs, jis nuvežtas į gydymo įstaigą ištirti.

Kokios medžiagos rastos pas asmenis, tiria ekspertai.

Nenustebkite pamatę pareigūnus

Policijos pareigūnai praneša, kad vairuotojų (neišskiriant dviratininkų ir paspirtukininkų) blaivumo patikrinimai bus vykdomi iki birželio 26-osios, tad, jei nenorite įkliūti policijai ir turėti nemalonumų, nesėskite vairuoti būdami apsvaigę. Tokiu būdu nenukentėsite patys ir nesukelsite pavojaus aplinkiniams.

Pernai per Joninių ilgąjį savaitgalį šalies keliuose įvyko 227 eismo įvykiai. Iš jų 38 įskaitiniai. Žuvo 1 žmogus, sužeisti 45 žmonės (iš jų 6 nepilnamečiai). 6 eismo įvykiai įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos