Šeštadienį „Betsafe-LKL“ čempionato pirmo rato rungtynėse Jonavos „CBet” (2/2) savų sirgalių akivaizdoje 71:64 (25:20, 18:14, 17:15, 11:15) įveikė Kėdainių Nevėžį-Optibet“ (1/3).

Šeimininkai po truputį pradėjo krautis persvarą nuo susitikimo pradžios, kuomet Jeffery Garrettas bei Artūras Valeika („CBet“) surengė gerą atkarpą – 22:14. Skirtumą pamažino Marius Valinskas („Nevėžis-Optibet“), tačiau J. Garrettas („CBet“) įsūdė dar du metimus – jie vėl leido „CBet“ jaustis ramiau – 29:22. Galiausiai skirtumas tapo dviženklis (37:27), o po dviejų kėlinių kėdainiškiai atsiliko 34:43.

Po pertraukos Paulius Petrilevičius tapo „Nevėžio-Optibet“ išsigelbėjimo – būtent jo metimai mažino deficitą (40:47), tiesa, kitoje aikštės pusėje prabilo Edvinas Šeškus („CBet“). Jo lyderystė padėjo „CBet“ susigrąžinti solidžią persvarą – 60:46.

Paskutiniame ketvirtyje Kėdainių ekipa vėl siekė artėti (53:62), tačiau neįstengė kvėpuoti į nugaras varžovams. Galiausiai Martino Laksos tritaškis ir Gorano Huskičiaus dviejų taškų vertės metimas artino prie pergalės jonaviečius – 69:55. Kuomet skirtumas mažėjo (71:61), jonaviškių strategas Virginijus Šeškus dar paprašė dviejų minutės pertraukėlių, bet pergalės šeimininkai nebepaleido.

Jonavos ekipa turėjo du ryškius lyderius: E. Šeškus pasižymėjo 18 taškų, o J. Garrettas – 17.

Koją anksčiau susižeidęs Vytautas Šulskis žaidė, bet per 30 minučių pelnė 4 taškus, klydo 4 kartus ir rinko -4 naudingumo balus.

„CBet“: E. Šeškus 18, J. Garrettas 17 (3/3 trit., 6 atk. kam.), A. Valeika 10 (5 atk. kam.), G. Huskičius ir M. Laksa – po 8.

„Nevėžis-Optibet“: P. Petrilevičius 16, Artūras Žagaras 14 (3/5 trit.), M. Valinskas 12, Danielius Lavrinovičius 7 (6 atk. kam.).

„Niekaip negalėjome užsikabinti, jei kliudė ne gynyba, tai puolimas. Atrodė, atakas sustabdėme, bet laisvi nepataikėme. Neradome vaistų susikurti metimams, nors turime ne vieną ir ne du derinius ant metikų“, – kalbėjo Kėdainių komandos vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

„Labai patekintas pergale, nes po rungtynių su rumunais buvo nekokia nuotaika. Šiandien komanda buvo kitokia. Laksa žaidžia su skilusiu šonkauliu, Šulskis – su trūkusiu raumeniu, Sederevičius – su rankos įtvaru. Ačiū vyrams“, – džiaugėsi jonaviškų strategas Virginijus Šeškus.

Kitas „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes „Nevėžis-Optibet“ žais kitą pirmadienį, spalio 10 d., Vilniuje su „Rytu“ (3/3).

Šaltinis ir nuotrauka: LKL

Titulinė nuotrauka: Nei aktyvus savų sirgalių palaikymas neišgelbėjo Kėdainių komandos nuo pralaimėjimo.