Šeštadienį Akademijoje, jojimo sporto klubas „Ulonai“ tradiciškai organizavo konkūrų varžybas, į kurias atvyko dešimtys raitelių bei žirgų. Varžybose duetai varžėsi dėl jojimo sporto klubo „Ulonai“ ir Kėdainių rajono mero taurės. Po atkaklių varžybų, ją jau penktus metus iš eilės išsivežė Baisogalos žirgyno raitelis Simas Pužauskas su žirgu Sofia. Be to, šis raitelis su žirgu Ceilona užėmė ir antrąją vietą. Trečioji vieta teko Tadui Jankauskui su žirgu Pakalnutė.

Kėdainių rajono garbę gynė „Ulonų“ klubo raiteliai. Pasak trenerės Gretos Nargelavičiūtės, visiems „uloniečiams“ tai buvo puiki popietė, kurios metu jaunieji raiteliai įgijo naujos, varžybinės patirties. „Visi labai stengėsi, visi parodė ką gali ir moka ir tikrai nenuleisime rankų, tikrai dirbsime, siekdami rezultatų ir toliau“, – užtikrintai kalbėjo G. Nargelavičiūtė.

Uloniečiai“ neliko be apdovanojimų

S. Pužauskas buvo nepralenkiamas ir kituose konkūruose: dviejų fazių konkūre nugalėtoju jis tapo su žirgu Nowa Mir, o jokerio rungtyje – vėlgi su Sofia.

„Ulonų“ jojimo klubo raiteliai taip pat parodė gerus rezultatus ir džiaugėsi švariais startais:
konkūre, kurio tikslas kuo tiksliau atjoti nustatytam laiko normatyvui, antrąją vietą užėmė Domilė Šeflerytė ir Pinčiukas, o trečiąją – Dovilė Tumosaitė ir Pokeris.
Dviejų fazių konkūre antrąją vietą iškovojo Marius Stogevičius su Pantera, o garbingą penktąją vietą – Kamilė Klimavičiūtė ir Magnumas.
Jokerio rungtyje antrąją vietą iškovojo Rasutė Mažeikienė ir Felicija, garbingą ketvirtąją vietą užėmė Vytenis Ūsas ir Lyras.

Kliūčių aukštis konkūruose buvo skirtingas – debiutuojantys raiteliai ir žirgai varžėsi konkūre, kurio kliūtys siekė 60 cm. Kituose konkūruose kliūčių aukštis siekė 80 cm, 100 cm, o pagrindinėje, mero taurės rungtyje kliūčių aukštis siekė 120 cm.

Simas Pužauskas mero taurę išsivežė jau penktąjį kartą. Jį sveikino „Ulonų“ jojimo sporto klubo trenerė Greta Nargelavičiūtė bei Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis.

Jaunimo vasaros – žirgyne

Trenerė G. Nargelavičiūtė džiaugėsi, kad šeštadienį oras varžybų metu pasitaikė išties geras, mat varžybos buvo atkeltos iš liepos 14 dienos, nes dėl nepalankių oro sąlygų (stipraus lietaus) aikštė, kurioje turėjo vykti varžybos, tam buvo netinkama.

„Labai džiaugiamės susirinkusiais žiūrovais bei dalyviais, kurių pas mus atvyko ir iš Šiaulių, ir iš Radviliškio, ir iš Kauno, kitų aplinkinių miestų. „Uloniečių“ gretose dalyvavo apie 20 duetų, iš viso buvo apie 40 startų. Klubą lankantys vaikai vis tobulėja, auga. Aktyviai dalyvaujame varžybose, iš kurių parsivežame jei ne laimėjimų, tai bent jau patirties“, – kalbėjo G. Nargelavičiūtė ir pridūrė, kad labai didžiuojasi auklėtiniais, kurie savo vasaras leidžia ne prie vandens ar su draugais, tačiau žirgyne: „Jie dirba, treniruojasi, siekia aukštų rezultatų.“

Tapo beveik uloniečiu

Po apdovanojimų ceremonijos, S. Pužauskas pasidžiaugė, kad jam Akademijoje varžytis išties sekasi, nes pagrindinį varžybų trofėjų jis išsiveža jau penktąjį kartą. „Žinoma, kasmet tai padaryti yra vis sunkiau. Šiame sporte reikia ir sėkmės, džiaugiuosi, kad šiandien man pasisekė. Varžybose startavau su keturiais nuosavais žirgais, kuriuos atsivežiau iš savo žirgyno. Du jų buvo jauni ir du pagrindiniai: Sofia ir Ceilona. Su abejomis ir pavyko laimėti pagrindinę rungtį. Esu išties patenkintas varžybomis, jų organizavimu, mačiau daug perspektyvių raitelių“, – sakė S. Pužauskas.

Be to, G. Nargelavičiūtė atskleidė, kad mero taurės laimėtojas S. Pužauskas tapo beveik „Ulonų“ klubo raiteliu, mat jau geras mėnuo kaip jis Akademijoje treniruojasi pats bei treniruoja bei ruošia varžyboms jojimo klubo žirgus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.