KEDBITAS – tai kompiuterių ir kitos IT technikos remontu užsiimanti įmonė. Joje dirbantys profesionalūs meistrai greitai ir kokybiškai pataisys ne tik pačią įvairiausią kompiuterinę techniką, bet ir išmaniuosius telefonus. 

Kompiuterių meistrai E. Lembertas (kairėje) bei D. Rainys kompiuterių bei IT technikos remonto darbus atlieka greitai ir kokybiškai.

Kompiuterių meistrai E. Lembertas (kairėje) bei D. Rainys kompiuterių bei IT technikos remonto darbus atlieka greitai ir kokybiškai.

„Mes galime pataisyti visą IT techniką“, – užtikrino Erlas Lembertas, KEDBITO direktorius.
Šiuolaikinis žmogus kasdien susiduria su kompiuterinėmis technologijomis – jos mus supa namuose, darbovietėje. Tačiau ne visi nusimano ir žino, ką daryti, jei technika pradeda gesti ar apskritai nebeveikti?

Vyksta kalėdinė akcija
Kėdainiuose, A. Kanapinsko g. 1A, įsikūrusi kompiuterinės technikos remonto ir priežiūros įmonė KEDBITAS – puiki vieta, jei reikia patarimo ar rimtos bei profesionalios pagalbos tvarkant kompiuterį. Čia galima atnešti sutvarkyti visą kompiuterinę techniką – stacionarius, nešiojamuosius bei planšetinius kompiuterius, spausdintuvus, monitorius. Čia galima suremontuoti ir sugedusį išmanųjį telefoną.
„Mes pasiruošę sutvarkyti bet kokį gedimą. Be to, esame draugiški klientui, lankstūs kainų atžvilgiu“, – tikino kompiuterių meistras.
Šiuo metu vyksta ir kalėdinė akcija – daugeliui prekių bei paslaugų taikomos nuolaidos iki 30 proc. Galbūt būtent čia pavyks rasti ir puikią kalėdinę dovaną giminaičiui ar draugui?

Individualūs patarimai kiekvienam
Profesionalūs kompiuterių meistrai Erlas Lembertas bei Deividas Rainys IT techniką taiso jau ne vienerius metus, be to, nuolat domisi kompiuterinėmis technologijomis, seka visas paskutines kompiuterių pasaulio naujienas.
„Neatsiliekame ir žengiame koja kojon su dinamišku ir nuolat besikeičiančiu IT pasauliu“, – šyptelėjo pašnekovas. Tad atėję į KEDBITĄ jūs galite gauti ir daug naudingų patarimų, pavyzdžiui, kokį kompiuterį ar programinę įrangą įsigyti, taip pat bus patarta, kokie priedai būtų tinkamiausi kompiuterinei įrangai. Nieko nenutuokiančiam žmogui pagal poreikius ir pageidavimus specialistai padės išsirinkti ir susikomplektuoti kompiuterį. Čia pat bus galima visas detales ir įsigyti.
„Pas mus ateina įvairaus amžiaus klientų. Štai neseniai atėjo garbaus amžiaus vyras, norėjęs su mumis pasitarti, kokį kompiuterį jam įsigyti. Patarėme, pasiūlėme geriausią kainos ir kokybės variantą, tinkamiausią būtent jam“, – pažymėjo kompiuterininkas.

KEDBITAS įsikūręs Kėdainiuose, A. Kanapinsko 1A, prekybos centro „IKI“ patalpose.

KEDBITAS įsikūręs Kėdainiuose, A. Kanapinsko 1A, prekybos centro „IKI“ patalpose.

Priima seną, nebenaudojamą techniką
Į KEDBITĄ atvykę klientai galės įsigyti ir visų reikiamų priedų kompiuteriui.
„Jei reikalinga detalė yra Lietuvoje, įsipareigojame ją pristatyti per kelias dienas“, – pabrėžė pašnekovas ir pridūrė, kad čia galima užsisakyti įvairiausios IT technikos bei priedų.
Be to, įmonės darbuotojai yra draugiški aplinkai ir ragina visus gyventojus, turinčius senos, sugedusios bei nebenaudojamos technikos, atnešti į KEDBITĄ.
„Gal netyčia apliejote kompiuterį ir norite jį išmesti? Atneškite jį mums ir sutarsime dėl pardavimo kainos. Be to, priimame ir senas baterijas, kitokią sulūžusią bei nebenaudojamą techniką. Esame draugiški aplinkai, tad atneškite techniką mums – mes ja tinkamai pasirūpinsime“, – sakė Erlas Lembertas.
„Šiuo metu mes bendradarbiaujame su partneriais iš Vilniaus – vykdome žaidimų konsolių remontą, jas vartotojams atrišame, perrašome programinę įrangą („fliašiname“)“, – dar vieną veiklos sritį pristatė pašnekovas.
KEDBITO specialistai dirba tiek mieste, tiek ir kaimiškosiose vietovėse. Techniką galite atnešti į įmonės patalpas, tačiau meistrai gali atvykti ir pas Jus į namus.
„Atliekamų darbų kokybę garantuojame – dirbame greitai, atsakingai, gerai ir sąžiningai. Tad Jūs esate visada laukiami – ar dėl patarimo, ar dėl IT technikos remonto, ar dėl reikiamų detalių“, – pabrėžė KEDBITO vadovas Erlas Lembertas.

Panašios naujienos