Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje esantis ir 1A numeriu pažymėti prekybiniai kioskai net tris kartus buvo apšvarinti vagių. Ir nors išpuoliai nesiliauja, verslininkai nuleisti rankų prieš vagis neketina.

Šie prekybiniai kioskai kenčia nuo įžūlių vagių atakų.

Šie prekybiniai kioskai kenčia nuo įžūlių vagių atakų.

Vos per kelias dienas buvo apvogti du prekybiniai kioskai: liepos 2-ąją: apie 9.15 val. kėdainietė, atėjusi prie jai priklausančio kiosko, pastebėjo, kad yra nukirptas elektros ir signalizacijos laidas, išlaužtos durys ir patekta į vidų. Iš vidaus pavogti įvairūs tabako gaminiai, kava, ledai, įvairi bižuterija, kasos knyga, sąskaitos faktūros. Nuo vagių minėtas kioskas nukentėjo ir dar kartą – liepos 5-ąją pavogta įvairių cigarečių, kavos.

Liepos 3-ąją buvo apvogtas kitas, šalia stovintis prekybinis kioskas: jo savininkė pastebėjo, kad išlaužta kiosko medinių durų apatinė dalis. Iš kiosko pavogta įvairių saldumynų: sausainių, saldainių, kramtomosios gumos, čiulpinukų. Iš viso padarytos žalos už 1 77,64 eurų.

Pasak vieno iš kioskų savininkės Jolitos R., tirti vagysčių atvykę kriminalistai radę daug pirštų antspaudų. „Pasak pareigūnų, pirštų antspaudai jaunų žmonių. Jie tikino, kad įkalčių yra pakankamai ir nusikaltėlius pavyks nustatyti“, – teigė savininkė.

Ji pasiguodė, kad ši, Žemaitės ir P. Lukšio gatvių sankryža bei visas aplinkinis rajonas saugumu nepasižymintis. „Prašėme, kad čia pastatytų vaizdo stebėjimo kameras. Būtų saugiau, įvairius nusikaltimus, kurių įvyksta tikrai nemažai, būtų įmanoma išsiaiškinti ir greičiau, ir efektyviau. Deja, kameros laukiame iki šiol, niekas nejuda“, – rankomis skėstelėjo Jolita R.

Moteris teigė nemananti, kad šie naktiniai išpuoliai galėtų būti tikslingas noras susidoroti. „Taip nemanome. Stengiamės dirbti, rankų nenuleidžiame. Žinoma, pastarieji keli rytai buvo tikrai neramūs – eidami atidaryti kioskų nežinojome, ką rasime“, – kalbėjo moteris.

Esą yra versijų, kad apiplėšinėdami kioskus, vaikai arba paaugliai yra „mokomi“ plėšimo amato – iš pradžių jaunuoliai mokosi plėšti smulkius objektus, o vėliau, pramokę, pereis prie stambesnių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.