Kėdainių profesinio rengimo centre besimokantys moksleiviai įgytas žinias ir įgūdžius drąsiai demonstruoja įvairiuose konkursuose, kur neretai juos lydi sėkmė. PRC bendruomenės pasiekimų kraitelę papildė dar vienas laimėjimas.

Praėjusią savaitę Vilniuje, Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre vyko jaunųjų barmenų MONIN Cup Junior konkursas, kuriame moksleiviai iš Telšių, Jonavos, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Alytaus, Marijampolės profesinio mokymo įstaigų varžėsi dėl geriausiojo titulo, ruošiant nealkoholinį kokteilį. Kėdainių profesinio rengimo centrui konkurse atstovavo barmeno ir padavėjo specialybės pirmo kurso moksleivė Kamilė Klimaitė. Ji pristatė savo sukurtą nealkoholinį kokteilį „Kėdainietiškas martinis“.

„Komisija liko sužavėta kokteilio pristatymu, Kamilės drąsa ir charizma. Kokteiliui pagaminti buvo panaudotas mūsų miesto simboliu laikomas agurkų sirupas, taurė papuošta liofilizuotų agurkų pudra. Kokteilis komisijai pateiktas su namų gamybos agurkų – pasiflorų skonio ledais. Džiaugiamės įgyta patirtimi ir laimėta pirmąja vieta, sveikiname Kamilę su puikiu laimėjimu“, – teigė PRC profesijos mokytojas Darius Biriukas, kuris, beje, yra sukaupęs didžiulę barmeno darbo patirtį, ja dabar jis dalijasi mokydamas būsimuosius barmenus ir padavėjus.

Viršelio nuotr.: Jaunųjų barmenų konkurso laimėtoja Kamilė Klimaitė su profesijos mokytoju Dariumi Biriuku. (PRC nuotr.)