Kėdainių rajono mokinių taryba organizavo forumą „Mokiniai – aktyvūs rajono savivaldybės jaunimo politikos atstovai“. Aktyvūs jaunieji kėdai­niečiai iš įvairių rajono mokyklų net dvi dienas klausėsi įdomių ir prasmingų paskaitų bei dirbo darbo grupėse.

Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuoto forumo dalyviai ne tik sužinojo naudingų dalykų, bet ir įgijo daug naujų pažinčių.

Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuoto forumo dalyviai ne tik sužinojo naudingų dalykų, bet ir įgijo daug naujų pažinčių.

Po įdomaus ir turiningo savaitgalio dažnas forumo dalyvis grįžo ne tik su nemažu žinių bagažu, bet ir įgijęs naujų pažinčių.
Šis forumas buvo skirtas mūsų rajono mokinių savivaldos atstovams. Dvi dienas trukęs renginys pritraukė būrį mokinių – jame dalyvavo daugiau nei 40 jaunuolių. Startavęs šeštadienio ryte, renginys baigėsi sekmadienį. Pasak mokinių tarybos narės Emilijos Adomaitytės, dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti garbių svečių pakaitų. „Mūsų renginyje apsilankė ir paskaitą apie Vaclovo Havelo politiką skaitė Bernardinai.lt vyr. redaktorius Donatas Puslys. Pas mus buvo atvykęs ir Ignas Rusilas, kuris pristatė praėjusių metų „Misija Sibiras“ projektą. Visiems labai patiko Madaros Šgutės paskaita apie savanorystę Afrikoje – mergina savanoriavo Kenijoje ir Ganoje“, – sakė E. Adomaitytė.
Kitų paskaitų metu dalyvavusieji sužinojo daug įdomių dalykų: apie laiko planavimą, apie rinkodarą, apie renginių plano rašymą. Susirinkęs jaunimas uoliai triūsė ir darbo grupėse, dalyvavo diskusijose, aptarė įvairius, jaunimą dominančius klausimus. Dalį diskusijų moderavo Kėdainių rajono mokinių tarybos nariai.
„Dviejų dienų forumą mes organizavome pirmą kartą – iki tol pavykdavo surengti vienos dienos konferencijas. Esame aktyvūs, tad net neabejojame, kad panašių renginių mūsų rajono mokiniams artimiausiu metu pavyks suorganizuoti dar ne vieną kartą“, – sakė E. Adomaitytė.