Aktyvus Kėdainių jaunimas domisi ne tik mokslais ir būreliais. Jauni žmonės plečia akiratį įvairiuose susitikimuose.

Aktyvus jaunimas nori  sužinoti kuo daugiau sėkmės istorijų.

Aktyvus jaunimas nori sužinoti kuo daugiau sėkmės istorijų.

Pasitarę jaunuoliai nutarė surengti susitikimų ciklą su sėkmę pagavusiais kraštiečiais. Vienu pirmųjų jaunimo pašnekovu tapo rajono meras Saulius Grinkevičius, iki šių metų pavasario vadovavęs vienai sėkmingiausių ir inovatyviausių krašto įmonių – bendrovei „Daumantai LT“.

„Kalbėti apie sėkmę nėra paprasta, nes kiekvienas žmogus skirtingai ją supranta. Vienam sėkmė – kilimas karjeros laiptais, kitam – laiminga šeima ir gražiai augantys sveiki vaikai. Klausiate, ar buvimas meru yra sėkmė? Kol kas į tai atsakyti negaliu. Kaip man seksis vadovauti rajonui, pakalbėsime, kai baisis mano kaip mero kadencija. Dabar galiu kalbėti tik apie tą gyvenimo etapą, kol sėkmingai vadovavau įmonei. Manau, kad versle pasiekiau tikrai nemažai – man drauge su partneriais pavyko atrasti paklausią nišą, subūrėme gerą darbuotojų kolektyvą, pastatėme modernų pagardų gamybos fabriką. Visada dirbome skaidriai, sąžiningai ir efektyviai. Tad tas mano gyvenimo etapas tikrai buvo sėkmingas“, – pokalbį su jaunimu pradėjo rajono vadovas.

rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad apie sėkmę kalbėti nėra paprasta.

Rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad apie sėkmę kalbėti nėra paprasta.

Jaunimui buvo smalsu, kaip Saulius Grinkevičius tapo politiku. Meras be užuolankų atsakė, jog jam prireikė 21 metų, kad pelnytų kraštiečių pasitikėjimą ir pirmuosiuose tiesioginiuose merų rinkimuose būtų išrinktas rajono vadovu. „Vietos politikoje esu nuo 1991 metų. Visada vadovaujuosi liberaliomis idėjomis. Man svarbu, kad žmogus būtų laisvas savo sprendimuose. Pradėjęs dirbti meru pamačiau, kuo skiriasi dabartinis darbas nuo ankstesnio. Versle viskas vyksta daug greičiau, o vadovaujant rajonui tenka apsišarvuoti kantrybe ir ilgai laukti rezultatų“, – sakė S. Grinkevičius.

Jaunimui buvo smalsu sužinoti, kaip dabartiniam rajono merui sekėsi mokykloje, kokių jis turi pomėgių, kaip leidžia laisvalaikį, kuo domisi. „Visada buvau smalsus ir atsakingas žmogus. Kai dešimtoje klasėje suvokiau, kad be darbų namų ruošimo sėkmingai mokyklos baigti nepavyks, pradėjau mokytis ir namuose. Tad mokyklą baigiau gana gerais pažymiais. Niekada nestoviu vietoje ir visada tikiu tuo ką darau. Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą: iki rankos traumos žaidžiau tenisą, daug keliauju, noriu pažinti pasaulį“, – atviravo rajono vadovas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.