Kėdainių SC – „Daumantų“ jaunių komandai, kurią treniruoja Kastytis Kundrotas, iki respublikos jaunių žaidynių finalinio ketverto liko vienos svarbiausių rungtynių.

Kastyčio Kundroto auklėtiniai respublikos jaunių žaidynėse žygiuoja be pralaimėjimų.

Kastyčio Kundroto auklėtiniai respublikos jaunių žaidynėse žygiuoja be pralaimėjimų.

Žaidynėse kovas pradėjo 40 komandų, suskirstytų į atskirus pogrupius. Kėdainių krepšininkai dalyvauja viename stipriausių pogrupių. Jame teko išmėginti jėgas su Kauno A. Sabonio krepšinio centro komanda, kurioje žaidžia du respublikos jaunių rinktinės žaidėjai. Tačiau kėdainiečiai didelių pastangų dėka išvykoje nugalėjo „saboniukus“ rezultatu 82:75. Kitos rungtynės buvo žaidžiamos su Kauno „Aisčių“ komanda, užpraėjusių metų respublikos čempione, kurioje žaidžia Europos sidabrinis prizininkas – Arnas Velička, patekęs į simbolį Europos čempionato penktuką. Ir šiose rungtynėse Kėdainių krepšininkai parodė ryžtingumą, nugalėję tituluotus varžovus rezultatu 89:69. Kitos dvejos pogrupio rungtynės buvo nesunkiai laimėtos prieš Ukmergės komandą rezultatu 100:33 ir Jonavos – 76:49.

Pogrupyje užėmę pirmąją vietą, kėdainiečiai antrame etape susitiko su Žemaitijos pogrupio antrąja komanda iš Mažeikių, kurią nugalėję išvykoje ir namuose pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje žaidžiama iki dviejų rungtynių. Pirmąsias rungtynes namuose K. Kundroto auklėtiniai laimėjo prieš Alytaus komandą, kurioje žaidžia vienas talentingiausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų – Grantas Vasiliauskas. Namuose kėdainiečiai įveikė varžovus rezultatu 73:46.

Iki finalinio ketverto liko vienerios rungtynės Alytuje, kurių negalima pralaimėti didesniu negu 26 taškų skirtumu.

Sėkmingai susiklosčius antroms rungtynėms, kėdainiečiai jau žaistų finaliniame respublikos jaunių žaidynių ketverte. Tai būtų didelis Kėdainių rajono krepšininkų pasiekimas. Gaila, kad iš rikiuotės išėjo traumą patyręs pagrindinis žaidėjas Vainius Steponavičius. Bet jaunieji krepšininkai tiki savo meistriškumu ir sėkme.

Panašios naujienos