Nors šiandien ir ketvirtadienis, miesto rotušėje verda gyvenimas. 2016 06 16 data susituokti suviliojo penkias kraštiečių poras.

Jurgita ir Arūnas tiki, kad susituokę trijų šešetų dieną bus labai laimingi.

Jurgita ir Arūnas tiki, kad susituokę trijų šešetų dieną bus labai laimingi.

Šią su trimis šešetais dieną savo tuoktuvėms pasirinkę Jurgita ir Arūnas tiki, kad jų bendras gyvenimas bus sklandus ir laimingas. „Šešetas neša laimę, tai nusprendę tuoktis specialiai pasirinkome dieną, kad šešetų būtų kuo daugiau. O kad šiandien ketvirtadienis, mums netrukdo. Santuokos pradžią atšvęsime su artimiausiais draugais“, – sakė Arūnas. Jaunavedžiai tiek sau, tiek kitiems, nutarusiems bendrą gyvenimą pradėti birželio 16-ąją, sakė linkį laimės, meilės, sveikatos, supratimo.

Pasak Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriaus vedėjos Gaivos Petrauskienės, pirmieji panorę tuoktis 2016 06 16 dieną pareiškimus padavė dar praėjusių metų liepos 30-ąją. „Skaičiais jaunavedžiai pradėjo žavėtis nuo 2007 07 07. Taip kasmet vis sulaukiame norinčiųjų tuoktis gražių skaičių sutapimų turinčiomis dienomis. Kitų metų liepos 17 dienai, 2017 07 07, jau turime vienos poros prašymą tuoktis. Pernai jaunavedžius domino gegužės 15-oji, mat irgi viliojo graži 2015 05 15 data.

Ar skaičių magija iš tiesų padeda santuokai būti tvirtesnei, sunku pasakyti. Tikrai nevedame statistikos, kiek porų ateina skirtis susituokę būtent gražius skaičius turinčiomis dienomis“, – sakė G. Petrauskienė.

Numerologai teigia, kad trijų šešetų nereikia nei bijoti, nei jų mistifikuoti, nes šiuolaikinė numerologija nesusijusi su magija. Tiesiog kiekvienas skaičius tik suteikia tam tikrą informaciją, kurią reikia mokėti perskaityti ir suprasti.

666 – tai materializmo skaičius, griaunantis dvasinę gamtos pusę. Numerologijoje trys šešetai parodo pinigų uždirbimo ar valdžios pasiekimo būdus ir kt. Be to, saugo nuo apgavysčių ir išdavysčių. O vienas šešetas laikomas šeimos skaičiumi.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.