Po eilės pralaimėjimų ir tragiškų rungtynių su „Žalgiriu“ šeštadienį nebeištvėrė ir Kėdainių krepšinio sirgaliai. Krepšinio klubo „Nevėžis“ „Facebook’o“ paskyroje pasipylė sirgalių kaltinimai komandos vyr. treneriui, legionieriams, klubo vadovams.

Sekmadienį klubo „Facebook’o“ paskyroje pasirodė komandos kapitono Juliaus Kazakausko komentaras:

„Akivaizdu, kad Kauno komanda yra ženkliai stipresnė, tačiau tikrai ne tiek, kiek gali atrodyti pažiūrėjus į vakar dienos rungtynių rezultatą. Tikrai nesinori teisintis, bet kauniečiai savaitės viduryje neturėjo Eurolygos rungtynių ir vakar nuo pat pirmų minučių jautėsi, kad jie šiandien rungtyniaus arti savo ritmo Eurolygoje. Žinant dar tai, kad vėl teko rungtyniauti be dviejų įžaidėjų, rungtynes paleidom jau pačioje rungtynių pradžioje.

Po vakarykščių rungtynių rūbinėje paprasčiausiai tvyrojo mirtina tyla. Visi komandos žaidėjai supranta, kad taip žaisti negalime. Kaip komandos kapitonas galiu patikinti, kad kalbant apie atmosferą bendrai – ji komandoje yra tikrai gera ir tai niekaip nesusiję su rezultatais. Prastiems rezultatams įtakos turi daugybė kitų priežasčių dėl kurių komanda jau ilgą laiką niekaip negali rungtyniauti visa sudėtimi. Visi kartu ieškome sprendimų ir kelio atgal į pergales.

Visų komandos krepšininkų vardu noriu patikinti, kad mes smarkiai išgyvename dėl visų šitų nesėkmių. Rankų nuleisti tikrai neketiname ir esam tikri, kad sunkus darbas treniruotėse pagaliau atsipirks. Tam labai reikalingas fanų palaikymas, todėl noriu paprašyti visų kėdainiškių truputį daugiau kantrybės ir palaikymo.“

KK „Nevėžio“ „Facebook’o“ nuotrauka.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.