Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje (Parko g. 6) 2020 m. kovo 20 d. turėjęs įvykti spektaklis „Intrigantės“ pagaliau įvyks š. m. kovo 29 d. Galioja anksčiau įsigyti bilietai. Daugiau informacijos telefonu +370 686 69 804.

Komedija „Intrigantės“ – pagal Ramūno Cicėno pjesę „Trys nacionalinės draugės“, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalijasi viena grimerine bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas kartais pavadina „trimis muškietininkėmis“. 

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo ypatingu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp „trijų muškietininkių“ yra ta, kuri šiais metais taps geriausia kino aktore. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros ir dar nuoširdesnis juokas. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje „Intrigantės“.

Režisierius Ramūnas Cicėnas
Scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė
Pagal Ramūno Cicėno pjesę „Trys Nacionalinės draugės“
Vaidina Rimantė Valiukaitė, Aušra Štukytė, Oneida Kunsunga, Marius Repšys.

Panašios naujienos