Mieste apvogti du automobiliai

Sausio 12 d. apie 08.00 val. pastebėta, kad Kėdainiuose, Aušros g., išdaužus automobilio „Opel“ stiklą, pavogta rankinė su mobiliuoju telefonu „iPhone“, grynaisiais pinigais ir asmeniniais daiktais. Padaryta turtinė žala siekia apie 760 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. (vagystė). Jei bus nustatytas kaltininkas, jam gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Dar viena vagystė mieste įvykdyta sausio 14 d. Apie 09.00 val. J. Basanavičiaus g. pastebėta, jog iš automobilio „BMW“ pavogtas vairas, multimedijos įrenginys, vidaus apdailos detalės ir kita. Padaryta turtinė žala siekia apie 2 180 eurų.

Važiavo gelbėti įlūžusios stirnos

Sausio 12 d., vidurdienį, gautas pranešimas, kad Dotnuvos sen., Siponių k., Draugystės g. esančiame Akademijos tvenkinyje yra įlūžusi stirna. Gelbėti laukinio žvėrelio nuvykę ugniagesiai pastebėjo, kad stirna jau yra užlipusi ant ledo netoli kranto. Ugniagesiui gelbėtojui užlipus ant ledo, stirna nubėgo į mišką. Pagalbos jai neprireikė.     

Nuo kelio nulėkė automobilis

Sausio 13-osios vidurdienį informuota, kad Pernaravos sen., Mantigailių k., automagistralėje nuo kelio nuvažiavo automobilis. Prispaustų žmonių nebuvo, automobilį išvežti jau buvo atvažiavusi techninė pagalba. Ugniagesiams beliko nušluoti kelio dangą.

Prašė išgelbėti katiną

Sausio 13-osios popietę gautas pranešimas iš gyvūnų globos organizacijos, kad Chemikų g. reikalinga pagalba iš užbetonuotų laiptų ištraukti katiną. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, gyvūnėlio nebuvo matyti, jo kniaukimo nesigirdėjo, galimai, iš po laiptų jis jau buvo išlindęs, todėl gelbėjimo darbai nevykdyti.                                                                                                       

Degė skalbimo mašina

Sausio 13 d., 19.50 val. iš Josvainių sen., Karūnavos k., Šlaito g. pasiekė žinia, kad dega 1 aukšto namas. Ugniagesiai išsiaiškino, kad pirties pastate įrengtame kambaryje degė skalbimo mašina, ji užgesinta iki ugniagesių atvykimo. Buvo uždūmintos patalpos, aprūko kambario apdaila, sudegė visos degios skalbimo mašinos dalys, buvo nuardyta apie 15 m² lentelių ir 9 m² perdangos. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Prisvilo keptuvė

Sausio 14-ąją, apie pusę dviejų nakties, asmuo iš M. Daukšos g. pranešė, kad virtuvėje kažkas smilksta. Atvykus, degimo požymių nebuvo, patalpos buvo uždūmintos. Ant viryklės prisvilusi keptuvė nukelta iki ugniagesių atvykimo. Patalpos išvėdintos. Dūmų detektoriaus nebuvo.                

Padėjo patekti į butą

Sausio 14-osios vakarą specialiosios tarnybos skubėjo į Liaudies g., nes buvo pranešta, kad asmuo neatsiliepia telefonu ir neatidaro durų, baimintasi, kad jam sutriko sveikata. Gelbėtojai, pasikėlę glaustinėmis kopėčiomis, pro langą pirmame aukšte pateko į butą ir įleido medikus bei policijos pareigūnus.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.