Pastaroji para nepraėjo be įvykių, kuriuose prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos. Tiesa, viename bute policijos nelaukta, prireikė pjauti duris.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, penktadienį prieš pietus ugniagesiams gelbėtojams teko grįžti prie užteršto Gentrino upelio, esančio Pramonės gatvėje. Gruodžio 13 d. aplinkosaugininkams buvo pranešta, kad šiame upelyje pastebėtos naftos produktų dėmės. Tąsyk iškviesti ugniagesiai keturiose vietose pastatė specialias bonas teršalams surinkti, o vakar važiuota jų nuimti.

„Taip pat naftos produktų skaidiklio mišiniu (10 l) apie 15 m² plote nupurkštas vandens paviršius. Bonos nuvežtos į Pramonės ugniagesių komandą utilizuoti“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai.

Priminsime, kad dėl šio įvykio aplinkosaugininkai pradėjo tyrimą, siekdami išsiaiškinti, kaip teršalai pateko į upelį ir kas yra taršos šaltinis.

Pjovė duris

Šiąnakt, po vidurnakčio, ugniagesius gelbėtojus pasiekė policijos pranešimas, kad negali patekti į Gegučių gatvėje esantį butą, todėl reikalinga pagalba. Kadangi niekas į butą pareigūnų neįsileido ir nesiteikė geranoriškai atrakinti duris iš vidaus, ugniagesiams teko panaudoti diskinį pjūklą. Durys buvo atidarytos, tad policijos pareigūnai į butą pateko.

Pričiupo girtą prie vairo

Gruodžio 15 d. apie 17.00 val. Kėdainiuose, Gedimino g., automobilį „Volkswagen” vairavo neblaivus vyras (gim. 1987 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,12 prom. Už tokį nusižengimą jam teks keliauti į teismą.

Kėdainių mugės“, Kauno AVPK ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.