Nesėkmės prieš Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą rezultatu 76:81 kartėlį „Nevėžio“ krepšininkai nuplovė draugiškose rungtynėse rezultatu 64:44 įveikę Šviesiosios gimnazijos vaikinus.

4_nevezis_gimnazija_2016_03Gimnazistai profesionaliems krepšininkams, vadovaujamiems trenerio Tomo Gaidamavičiaus, atkakliai priešinosi pusę rungtynių. Ilsėtis žaidėjai išėjo „Nevėžiui“ įgijus itin trapią tik vieno taško persvarą 28:27.

Antrojoje susitikimo dalyje jaunimas pavargo ir nebesugebėjo atlaikyti patyrusių sportininkų spaudimo.

20_nevezis_gimnazija_2016_03„Nesvarbu, kad pralaimėjome. Rungtynės buvo puikios. Mes gana sėkmingai žaidžiame tarpmokykliniame turnyre. Tokia patirtis su profesionalais mums labai naudinga. Man smagiausia buvo žaisti prieš patį aukščiausią krepšininką. Visada ateinu pasižiūrėti „Nevėžio“ rungtynių, o dabar būsiu dar išštikimesnis aistruolis“, – sakė gimnazistų komandos žaidėjas Titas Valionis.

Po draugiškų rungtynių paaiškėjo, kad naudingiausių žaidėjų titulus šioje dvikovoje iškovojo Rytis Dambrauskas (Gimnazija) ir Tayloras Kingas („Nevėžis“).

31_nevezis_gimnazija_2016_03Po dvikovos buvo surengtas ir tritaškių metimo knkursas. Jame sėkmė lydėjo rungtynėse labiausiai pasižymėjusį Taylorą Kingą ir gimnazistą Roką Dranginį.

Šias rungtynes surengtti padėjęs „Nevėžio“ komandos vadybininkas Donatas Maselskis sakė, kad profesionalai krepšininkai labai entuziastingai sutiko gimnazistų iššūkiį: „Kai mokytojas Dainius Leikauskas atėjo su pasiūlymu pasivaržyti krepšinio aikštelėje, nebuvo nė vieno tam prieštaraujančio žaidėjo. Visi su noru sutiko pakovoti su jaunais, perspektyviais jaunuoliais. Manau, kade jei ir daugiau atsirastų tokių pasiūlymų, tai juos „Nevėžis“ mielai priimtų.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“165″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.