Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 5) šį penktadienį organizuojami net trys renginiai. Sau įdomios veiklos gali rasti ne vienas kraštietis.

Gruodžio 3 d. 15 val. mažojoje renginių salėje vyks neįprasta edukacija – smilkalų rišimo dirbtuvės „Pelkių žolė“. Savo patirtimi ir žiniomis dalinsis Kauno technologijos universiteto dėstytoja, grafikė Indraja Raudonikytė.
Norintys dalyvauti edukacijoje kviečiami registruotis tel. 8 687 10658. Dalyvio mokestis – 5 eurai.

17 val. viešosios bibliotekos parodų erdvėje „Arka“, atidaroma vilnietės dailininkės Raimondos Rauluševičienės urbanistinių akvarelių paroda „Kėdainiai – Vilnius“.

„Gyvenanti akvarele, akvarelėje, su akvarele – taip galėčiau save apibūdinti. Žaviuosi jos lengvumu, nenuspėjamumu, jos unikaliu santykiu su vandeniu. Įkvėpimo semiuosi gamtoje, taip tobulai Dievo sukurtoje. Taip pat žavi miesto šurmulys, jo gyvastis, garsai, šešėlių teatras ant namų sienų saulei šviečiant ar atspindžiai miesto gatvėse lietui lyjant. Ypač svarbios spalvos – būtent jų pasirinkimas lemia kūrinio vystymąsi, jo turinį ir nuotaiką. Savo darbais kviečiu svajoti, nusikelti ten, kur gera ir ramu… kažkiek paslaptinga, bet saugu… geros kelionės…“, – linki unikalių darbų autorė Raimonda Rauluševičienė.

Paroda veiks iki sausio 7 d.

Gruodžio 3 d. 17.15 val. M. Daukšos viešojoje bibliotekoje svečiuosis muzikantas, kūrėjas, Romuvos vaidila Gediminas Žilys.

Svečias pakvies kėdainiečius į pokalbį apie mitinius vaizdinius adventinio – kalėdinio laikotarpio tekstuose. Renginys „Kalėdų laukimo dievaitavimai“ vyks renginių salėje (3 a.).

„Kėdainių mugės“ ir M. Daukšos viešosios bibliotekos inf.