Išparduotuvės darbo laikas:
Darbo dienomis 10–18 val.
Šeštadienį 10–14 val.
Sekmadienis – poilsio diena.
Ją rasite adresu J. Basanavičiaus gatvė 69, Kėdainiai (priešais Ramybės skverą).

Ar įmanoma Kėdainiuose rasti vienetinių, žinomų prekės ženklų drabužių, tekai­nuojančių iki 30 eurų? Pasirodo, jau įmanoma. Išskirtinių, itin geros kokybės ir naujų moteriškų drabužių išparduotuvę nuo šiol rasite pačiame Kėdainių centre.

„Tad kam pirkti brangiau, jei čia pat, Kėdainiuose, kokybišką ir madingą drabužį galima įsigyti už itin patrauklią kainą?“, – retoriškai klausė viena iš parduotuvėje apsilankiusių klienčių.

Kainos skiriasi kelis kartus
Išparduotuvė nuo paprastos drabužių parduotuvės visada skiriasi savo parduodamų prekių kaina. Mat mums įprastoje drabužių parduotuvėje, palyginus su išparduotuvėje randama pasiūla, kainos būna žymiai aukštesnės, kartais net 3–4 kartus! O šioje, Kėdainių centre duris atvėrusioje išparduotuvėje aukščiausia prekių kaina siekia vos 30 eurų.

Visiškai naujos rankinės kainuoja iki 25 eurų.

Tiesa, pažvelgus į buvusią pirminę kainą, telieka tik nusistebėti, mat gamintojo kaina gali siekti net kelis šimtus eurų, kai šioje išparduotuvėje ta pati prekė yra parduodama keliolika kartų pigiau. Reikia konkrečiau? Vienos suknelės pirminė kaina siekė 160 eurų, o dabar ji parduodama už 10 eurų. Arba italų dizainerio vienetinės odinės kelnės, kurios yra kainavusios net 1500 eurų, dabar kainuoja… 30 eurų. O ir drabužiai yra tik nauji, niekada nedėvėti.

Rasite visko, ko geidžia širdis
Kokį prekių asortimentą rasite užsukę į parduotuvę? Vienareikšmiškai galima teigti, kad moterys, tiek ieškančios drabužių kasdienai, tiek ir išskirtinėms progoms, tikrai nenusivils. Sijonai, suknelės, palaidinės, kardiganai, megztiniai, apatinis trikotažas… Čia rasite ir itin madingų ilgų

Drabužių išparduotuvėje rasite platų naujų moteriškų drabužių bei aksesuarų pasirinkimą.

moteriškų marškinių, palaidinių su prailgintomis „uodegomis“. Visa tai ir dar daugiau jau laukia savo naujųjų šeimininkių.
Kai kainos tokios mažos, reiktų ilgai nelaukti, nes drabužiai yra greitai išperkami. Tiesa, kone kas savaitę jų asortimentas nuolat papildomas, tad naujai užsukusios, kaskart rasite vis kažką naujo ir gražaus.
Be to, jau kitą savaitę išpar­duotuvėje jausis šventinė nuotaika, mat parduotuvėje bus pradedama prekiauti vakarinėmis suknelėmis. Juk progų pasipuošti niekada nebus per daug!

Norima prekė gali būti ir užsakoma
Užsukusios į išparduotuvę, moterys ras platų šaltajam sezonui tinkamų drabužių pasirinkimą – storesnių

Prie norimų drabužių derinių galėsite priderinti ir išskirtinius aksesuarus.

megztinių, tunikų, liemenių, suknelių. Prie naujo drabužių komplekto galėsite priderinti ir naują rankinę (kainuojančią iki 25 eurų), taip pat naują piniginę ar kitą aksesuarą. Išparduotuvėje rasite ir platų įvairių pėdkelnių, kojinių pasirinkimą.
Būna, kad parduotuvės klientės ateina su prašymais užsakyti konkrečią prekę. Pavyzdžiui, viena pirkėja išparduotuvėje įsigijo rankinę, tačiau neturėjo prie jos derančių batų. Padarius užsakymą, po savaitės avalynė jau buvo Kėdainiuose, o klientė džiaugėsi ir nauja rankine, ir prie jos derančiais batais.

Galima rasti ir didelių dydžių
Garantuojama, kad visi drabužiai yra labai geros kokybės, tad greitai nesusidėvės, nepakeis savo pirminės

Išparduotuvėje rasite ir kokybiškos bei nebrangios avalynės pasirinkimą.

išvaizdos, nesuplyš ar nenubluks. Didžioji dauguma prekių yra gaunama iš Italijos rinkos – jos gamintojai už savo gaminių kokybę atsako šimtu procentų. Užsukę čia, tikrai nerasite lenkiškų, kinietiškų drabužių. Juolab, kad čia parduodamas drabužių asortimentas yra unikalus ir kitą moterį, mieste nešiojančią tokius pat drabužius, vargu ar sutiksite.
Čia laukiamos ir damos, nešiojančios didesnių dydžių drabužius – jos šioje išparduotuvėje ras platų įvairių drabužių iki XXXL dydžio pasirinkimą. Taigi, čia maloniai laukiamos įvairaus amžiaus, kūno sudėties moterys, mėgstančios gražiai atrodyti, būti išskirtinėmis, bei, žinoma, suprantančios pinigų vertę.

Panašios naujienos