Rajono meras S. Grinkevičius ir bendrovės „Ukmergės versmė“ darbų vykdytojas G. Imbrasas aptarė miesto gatvių tvarkymo aktualijas.

Rajono meras S. Grinkevičius ir bendrovės „Ukmergės versmė“ darbų vykdytojas G. Imbrasas aptarė miesto gatvių tvarkymo aktualijas.

„Kaip ir kiekvieną pavasarį, atšilus orams, į gatves išskuba kelininkai. Jie imasi gatvių ir kelių tvarkymo darbų. Šįmet tam numatyta per vieną milijoną 700 tūkstančių eurų. 40 procentų visų investicijų tenka miestui, 60 procentų – kaimams“, – apžiūrėjęs kelių tvarkymo darbus sakė rajono meras Saulius Grinkevičius. Rajono vadovo teigimu, šiųmetis skirtumas tvarkant gatves yra tas, kad tai, ką reikia tvarkyti, sprendė ne vieni seniūnai, bet sudarytos darbo grupės. Vadinasi, lėšos skirstytos atviriau ir pagal būtinybę. „Turime norą tvarkydami duobėtas kelių dangas kuo daugiau iškloti ištisinio asfalto. Puikiai žinome, kad tik lopydami duobes nuo jų niekada neapsiginsime. Mat greta duobių vėl atsiranda duobelės“, – sakė S. Grinkevičius.

Šiuo metu kelininkai tvarko miesto Sodų gatvės duobes.

Šiuo metu kelininkai tvarko miesto Sodų gatvės duobes.

Peržvelgus rajono Tarybos patvirtintą kelių priežiūros ir plėtros programą matosi, kad daugiausia investicijų sulauks Vilainių seniūnija (per 160 tūkstančių eurų), Dotnuvos seniūnija (154 tūkstančių eurų), Pelėdnagių seniūnija (145 tūkstančių eurų). Miesto seniūnijai skirta 680 tūkstančių eurų. Vienur suplanuota rengti gatvių rekonstrukcijų techninius projektus, kitur jau asfaltuoti intensyviausiai važiuojamas ir labiausiai duobėtas gatves, trečiur – tik lopomos duobės.
Be to, nepamiršti ir žvyrkeliai. Jie greideriuojami ir žvyruojami pagal iš anksto numatytus planus.
Miesto gatves, vos tik gamtinės sąlygos leido, tvarkyti pradėjo ilgametę patirtį turintys bendrovės „Ukmergės versmė“ kelininkai. Jie pasirašė sutartį kaip galima operatyviau ir kokybiškiau sutvarkyti apie 3000 kvadratinių metrų duobėtų gatvių. Bendrovės darbų vykdytojas Gintas Imbrasas teigė, kad Kėdainių gatvės palyginus su kitų miestų atrodo gana neblogai: „Mes Kėdainiuose dirbame jau daugelį metų. Gerai, kai galime kloti didesnius lopus, tada nereikia kasmet grįžti į tas pačias problemines vietas. Jau esame padarę bemaž trečdalį užsakytų darbų. Nemažai problemų matome ties šuliniais, nes ten sėda gruntas, o kartu smenga ir asfaltas, sudarydamas duobes. Kai atvažiuojame į Kėdainius, visada apžiūrime praėjusių metų darbą – gera žinia: pernykštės duobės užlopytos puikiai ir jų pertvarkyti bent kelerius metus nereikia“, – sakė patyręs kelininkas.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.