Vakar ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti į Pramonės g. esančią įmonę, kurios teritorijoje iš transporto priemonės į aplinką liejosi teršalai.

„Pirmadienį, prieš 10 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo informavo, kad Pramonės g. esančios įmonės teritorijoje prakiuro vilkiko „Skania“ kuro bakas, iš jo išbėgo apie 100 litrų kuro.

Teigta, kad vilkikas išvažiavo iš teritorijos, stovi prie vartų, kuras tebeteka. Į nurodytą vietą atvykę ir žvalgybą atlikę ugniagesiai konstatavo, kad iš prakirsto vilkiko Scania (reg. Lenkijoje) tekėjo dyzelinis kuras. Ištekėjo ~300 l naftos produktų 45×7 m plote ir išvažinėta 150 m ilgio ruože.

Teršalams surinkti panaudota 36 kg pjuvenų, dėmė rankiniu purkštuvu nupurkšta naftos produktų skaidytojo ir vandens mišiniu (25 l)“, – apie ugniagesių atliktus darbus pasakojo Kauno PGV vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Nepagrįsti iškvietimai

Vos per kelias valandas rajono ugniagesiai gavo du pranešimus, kurie nepasitvirtino. Pirmasis buvo gautas iš Dotnuvos seniūnijos.

18.55 val. paskambinęs asmuo pranešė, kad Dotnuvos mstl. Ąžuolaičių g. dega plastikinis mišrių atliekų konteineris. Esą jis stovi maždaug 15–20 metrų nuo pastatų. Ugniagesiai teigė, kad pranešimas nepasitvirtino.

Šiandien, apie 01 val. nakties gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Šėtos sen., Sangailų k., Morkūnų g. kieme dega didelis laužas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad kieme buvo kūrenama šašlykinė, saugumo atstumai išlaikyti, pavojaus niekam nebuvo. Iškvietimas taip pat pripažintas nepagrįstu.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos