Birželio 22−29 d. Kėdainių kultūros centro vaikų popchorai „Perliukai“, „Skambantis perliukas“, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „Kipras+Urtė“ bei solistas Kipras Makutis  išvyko į  V tarptautinį vaikų ir jaunimo muzikos festivalį-konkursą „Summer Talent League 2022“, kuris vyko Lloret de Mar mieste, Ispanijoje.

Kolektyvų pasirodymai konkurse sulaukė ne tik gausių aplodismentų, bet ir komisijos pagyrų bei įvertinimų. Išskirtinai buvo pabrėžtas solisto Kipro Makučio dainos „Je Me Case“ pasirodymas, dainos atlikimas bei sceninė išraiška, dainos pateikimas.

Vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ buvo išgirtas už ansambliškumą, choreografiją (choreografė Raminta Matulytė), už intonavimą ir susidainavimą. „Džiaugiamės iš visos širdies, kad nenuvylėme Kėdainių, Kėdainių kultūros centro, žinoma, Lietuvos, ir namo grįžome su laimėjimais“, − sakė kolektyvų vadovė Daiva Makutienė.

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ (12−13 m.) konkurse užėmė pirmąją vietą, vaikų popchoras „Perliukai“ (mišrioje grupėje) – antrąją vietą, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „Kipras+Urtė“ – antrąją, o solistas Kipras Makutis − pirmąją vieta.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Titulinė nuotrauka: Vaikų ir jaunimo muzikos festivalis-konkursas „Summer Talent League 2022“ kuris vyko Lloret de mar mieste, Ispanijoje. (Asmeninio archyvo nuotr.)