Sveikatingumo ugdymas yra efektyviausias vaikystėje ir paauglystėje, nes tai imliausias vaikų gyvenimo periodas.

Benui pasiruošti padėjo mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė.

Benui pasiruošti padėjo mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė.

Mokyklose ne tik formuojami vaikų sveiko gyvenimo įpročiai, bet ir patys mokiniai skatinami dalintis gerąja savo sveikos gyvensenos patirtimi.

Lapkričio 6 dieną Radviliškio rajono Baisogalos pradinėje mokykloje-darželyje vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“. Šios konferencijos tikslas – skleisti gerąją mokinių patirtį sveikos gyvensenos temomis. Pranešimus skaitė mokiniai iš Joniškio, Radviliškio, Šeduvos, Baisogalos, Pakruojo, Raseinių ir Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos.

Konferencijoje dalyvavo Labūnavos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinys Benas Gadišauskas (mokytoja J. Vaitiekūnienė), Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos 2 – 4 klasių mokinės: K. Pranytė (mokytoja V. Cechanavičienė), Ž. Petrauskaitė, U. Meškuotytė (mokytoja R. Vandalauskienė) ir A. Senkutė (mokytoja J. Petkevičienė).

Krakių gimnazijai atstovavo keturios pradinių klasių mokinės.

Krakių gimnazijai atstovavo keturios pradinių klasių mokinės.

Jaunieji pranešėjai rekomendavo sveiko gyvenimo receptus, analizavo stebėjimų išvadas. Visi pranešimai buvo labai įdomūs, išradingi ir kūrybingi.

Konferencijos pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos ir dovanos, o jiems padėjusiems pasiruošti pedagogams kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė

Panašios naujienos