Lietuvos krepšinio rungtynėse Vilniuje „Lietuvos rytas“ net 116:54 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.

Penktą pergalę iškovojusi Vilniaus ekipa, kuriai A. Gudaitis pelnė net 28 taškus, tapo vienvalde LKL lydere. Rungtynes dviem taškais su pražanga pradėjusio Deividas Gailiaus bei puikiai po krepšiu kovojusio Antano Kavaliausko vedami vilniečiai prabėgus pusei kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 12:2.

Vilniečiai nuo pat rungtynių pradžios demonstravo agresyvų žaidimą, o tiksint 17-ąjai rungtynių minutei sostinės ekipos žaidėjai jau buvo atlikę 25 baudos metimus. Tuo tarpu „Nevėžio“ klubas savo sąskaitoje iš viso turėjo vos 24 taškus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lietuvos ryto“ ekipoje buvo pasižymėję visi krepšininkai, išskyrus Žygimantą Janavičių. Keturi iš jų savo sąskaitoje turėjo dviženklį taškų skaičių. Sostinės ekipa jau įpusėjus ketvirtajam kėliniui pelnė 100-ąjį tašką.

Iki šiol šiame LKL sezone triženklį taškų skaičių per rungtynes pasiekti buvo pavykę tik kartą. Tai padarė tas pats „Lietuvos ryto“ klubas, namuose 100:77 įveikęs Utenos „Juventus“ ekipą.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė 28 taškus pelnęs A.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė S. Nimley  – 19, M. Kupšas – 15, D. Gvezdauskas – 10 taškų.