Gegužės 19 – 23 dienomis Italijos sostinėje Romoje vyko jungtinio futbolo 5 x 5 turnyras.

Lietuviai džiaugėsi tapę turnyro nugalėtojais.

Futbolo turnyre dalyvavo keturios Italijos ir keturių Europos šalių (Prancūzija, Lenkija, Vengrija, Lietuva) specialiosios olimpiados jungtinio futbolo komandos.

Lietuvos specialiosios olimpiados jungtinio futbolo komandą sudarė: trys Kauno SOSPSTDV centro, du Kėdainių specialiosios mokyklos atletai ir keturi partneriai (Martynas Šležys Kėdainių sporto centro – sporto specialistas, Robertas Bolotov, Simonas Sipavičius, Paulius Štaraits).

Lietuvos komandą ruošė treneriai R. Šležys ir G. Čečkauskas.

Grupės varžybose Lietuvos atstovai nugalėjo visus savo varžovus ir pateko į finalą. Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad finale Lietuviai susitiks su Vengrijos futbolo rinktine. Finale po permainingos kovos rezultatu 3:1 laimėjo Lietuvos specialiosios olimpiados jungtinio futbolo komanda, kuri ir tapo turnyro čempionais.

Žaidėjai buvo apdovanoti aukso medaliais. Komandą varžyboms ruošė Kėdainių specialiosios mokyklos mokytojai Rytis Šležys ir Gintaras Čečkauskas. Čempionais tapę sportininkai džiaugėsi ne tik gražiomis pergalėmis, bet ir įspūdinga ekskursija po įžymiąsias istorines Romos vietas.