Trečiadienio pavakarę apie 17 val. ugniagesių gelbėtojų ir medikų pagalbos prireikė Krakių seniūnijos Jaugilių kaimo gyventojui, ant kurio užvirto ir prispaudė malkos.

„Gruodžio 27 d. 16:40 val. gautas Greitosios medicinos pagalbos tarnybos (GMP) pranešimas, kad garaže ant žmogaus užvirto malkos, yra prispaustas. Žmogus pats paskambino į GMP, vos pakalba. Sąmoningas vyras ištrauktas iš po užvirtusių malkų krūvos ir perduotas medikams”, – šįryt pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius.

PAPILDYTA

Daugiau informacijos apie šį įvykį suteikė Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

,,Vakar, 16.32 val., numeriu 112 paskambino žmogus, kuris su Bendrojo pagalbos centro operatore beveik nekalbėjo – su ilgomis pauzėmis tik pasakė, kad jam blogai ir jis negali kalbėti. Sujungus jį su Kauno greitosios medicinos pagalbos dispečerine, žmogus po truputį pasakė daugiau informacijos, t. y., kad jį garaže užgriuvo malkos ir jis negali išlįsti. Pasakė taip pat savo adresą. Skundėsi skausmais ir sakė bijąs mirti. Greitosios medicinos pagalbos dispečerė stengėsi su juo palaikyti pokalbį ir vis tikrino, ar žmogus tebeturi sąmonę. Visa garso įrašo trukmė – 26 min. 28 s. Pokalbis nutrūko tik tarnyboms žmogų ištraukus.

Kol viena greitosios medicinos pagalbos tarnybos dispečerė kalbino žmogų, jos kolegė susisiekė su Bendruoju pagalbos centru ir perdavė visą papildomai sužinotą informaciją. Todėl į įvykio vietą išvyko ne tik medikai, bet ir policija su ugniagesiais gelbėtojais.

Remiantis tarnybų perduotais duomenimis, policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai žmogų rado malkinėje. Jis buvo sąmoningas. Ištraukus iš po užvirtusių malkų krūvos jis buvo perduotas medikams. Greitosios medicinos pagalbos tarnybos brigada vizualiai stebimų sužalojimų neužfiksavo ir nustatė, kad pavojaus jo gyvybei nėra. Užtat policija žmogui nustatė 3,03 prom. girtumą.“

Panašios naujienos