Du skaudžius pralaimėjimus savaitgalį Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse patyrė Kėdainių sporto centro vyrų komanda (8-7). Rezultatu 74:85 (19:15, 19:22, 19:22, 17:26) namuose penktadienį pralaimėta Prienų KKSC-„Labas Gas” komandai (4-13). Šeštadienį Kaune kėdainiečiai neatsilaikė prieš Kauno technologijos universiteto krepšininkus (5-12) – 80:85 (18:21, 16:26, 19:15, 27:23).

Kėdainių SC RKL A diviziono pirmenybėse jau patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės.

Kėdainiškiai jau rungtynių pradžioje spurtu 11:0 bandė įrodyti pranašumą (16:5), tačiau Prienų ekipa iškart atsakė dviem tritaškiais bei keturiais taikliais baudų metimais ir neleido varžovams nutolti (16:15). Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai darkart mėgino kurtis persvarą, bet „Labas GAS-KKSC“ ją vėl panaikino (37:38).

Po ilgosios pertraukos prieniškiai pagaliau išsiveržė į priekį, o vėliau spurtavo 12:2 ir įgijo 10 taškų pranašumą (59:49). Loreno Stoškevičiaus ir Lauryno Danieliaus pastangomis Kėdainių SC komanda priartėjo per 2 taškus (59:57), tačiau ketvirtajame kėlinyje priešininkai vėl atitrūko ir galiausiai šventė pergalę.

Nuo pralaimėjimo prieš pirmenybių autsaiderius kėdainiečių neišgelbėjo nei Lauryno Danieliaus pelnyti 24 taškai (22 naudingumo balai), nei Igno Bilinsko 13 taškų ir atkovoti 9 kamuoliai (20 naud. bal.), nei po 10 pelnytų Vainiaus Steponavičiaus ir Loreno Stoškevičiaus taškų. 9 kamuolius atkovojo ir Justinas Žirlys.

Šeštadienį Kaune kėdainiečiams atsitiesti nepavyko, nors Vainius Steponavičius, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju (24 naudingumo balai). Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas buvo taip pat Kėdainių komandos atstovas Laurynas Danielius, pelnęs 22 taškus. Taip pat rezultatyviai sužaidė Lorenas Stoškevičius ir Ignas Bilinskas, pelnę 16 ir 12 taškų bei atkovoję po 5 kamuolius.

Kitas RKL rungtynes Kėdainių SC žais sausio 21 d., šeštadienį Kėdainiuose, Vilainių sporto salėje, su Kauno VDU (5-10) studentais.