Praėjusią savaitę Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pasigyrė apie beveik dvigubai išaugusį „Betsafe-LKL“ prizinį fondą ir informavo apie pasikeitusį „Betsafe-LKL“ rungtynių transliuotoją internetu.

Nelieka nemokamų internetinių LKL transliacijų

Visos internetinės „Betsafe-LKL“ transliacijos keliasi į „Go3” platformą, kuri yra mokama. Nemokamai bus galima stebėti tik trejas rungtynes per savaitę, kurias transliuos BTV televizija. Iki šiol visos LKL rungtynės buvo transliuojamos nemokamoje „YouTube“ platformoje arba per Delfi TV, tačiau nuo artėjančio sezono tokios galimybės neliks.

Dėl naujosios „Go3“ ir LKL partnerystės Baltijos šalių žiūrovai galės matyti tiesiogiai visas reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų rungtynes per naujos kartos televiziją „Go3“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Krepšinio aistruoliai pamatys daugiau nei 200 rungtynių per „Go3“ kasmet iki „Betsafe-LKL“ 2024/25 m.  sezono pabaigos.

Žiūrovai gali matyti „Go3“ ne tik Lietuvoje, bet ir keliaudami po Europos Sąjungą, Norvegiją, Islandiją bei Lichtenšteiną.

Naujos kartos televizija „Go3“ pasiekiama internete adresu www.go3.lt ir per programėles, veikiančias „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose išmaniuosiuose įrenginiuose – telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Vaizdo turinį galima žiūrėti ir dideliuose ekranuose – 2016 m. ir naujesniuose „Samsung“ ir „LG“ televizoriuose bei kituose įrenginiuose su įdiegta  „Android TV“ programine įranga arba su specialiu „Chromecast“ priedėliu.

Už pergalę – pusantro tūkstančio eurų

Naujajame „Betsafe-LKL“ sezone bus išdalintas gerokai padidėjęs prizinis fondas.

Dabar jis sieks 554,5 tūkst. eurų, kai praėjusiame, 2020-21 m. sezone, klubai dalinosi 300 tūkst. eurų siekiantį fondą.

Keičiasi ir tvarka, kaip bus dalinami pinigai. Nuo šiol iki atkrintamųjų varžybų komandoms už pergalę bus išmokama po 1,5 tūkst. eurų. Iš viso tokiu būdu bus išdalinta 247,5 tūkst. eurų.

Likusi fiksuota pinigų dalis komandoms bus išdalinta pagal galutinėje rikiuotėje užimtas vietas. Būtent tokiu būdu anksčiau buvo išdalinamas visas prizinis fondas.

Į atkrintamąsias nepatekusios komandos išsidalins beveik 7% fiksuoto prizinio fondo, nuo aštuntos vietos sumos didės, o „Betsafe-LKL“ čempionams atiteks beveik 25% fiksuoto prizinio fondo.

Praėjusiame, 2020-2021 m., „Betsafe-LKL“ čempionato reguliariajame sezone Kėdainių Nevėžis-Optibet“ per 36 rungtynes iškovojo 10, į atkrintamąsias nepateko ir liko paskutinis.

Naujasis, 2021-2022 m. Betsafe-LKL“ sezonas startuos rugsėjo 18 d. „Nevėžis-Optibet“ pirmąsias rungtynes žais rugsėjo 19 d., sekmadienį, namuose – Kėdainių arenoje. Varžovas – Prienų „Labas Gas“. Rungtynių pradžia 17.20 val. Tiesioginė transliacija internetu – per „Go3“.

LKL ir „Kėdainių mugės” inf.

Titulinėje nuotraukoje Ignas Lukošius (pirmas iš dešinės) ir Julius Kazakauskas.  (Algimanto Barzdžiaus nuotr. iš redakcijos archyvo)

Panašios naujienos