Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos šešioliktajame ture į pergalių kelią sugrįžo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, kuris išvykoje rezultatu 6:0 (2:0) sutriuškino Kelmės „Kražantės“ vienuolikę.

futbolasPirmajame kėlinyje kėdainiečiai nuo pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir kietai rungtyniavo tiek puolime, tiek ir gynyboje. 28-ąją minutę pirmąjį „Nevėžio“ įvartį pelnė Martynas Juknevičius ir išvedė Kėdainių ekipą į priekį – 1:0. Neilgai trukus, po dar penkių žaidimo minučių, „Nevėžio“ pranašumą padvigubino Aivaras Lyberis – 2:0. „Kražantė“ pirmajame kėlinyje prie kėdainiečių vartų neprisibrovė ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą – 2:0.

Antrajame kėlinyje Kėdainių klubas ir toliau žaidimo kontrolės varžovams neatidavė. Per antrąją rungtynių dalį „Nevėžis“ tik užtvirtino savo puolimo jėgą. 54-ąją minutę dar vieną įvartį kėdainiečiams pelnė Rokas Mikuckis (3:0), o vos po kelių minučių antruoju savo smūgių dar kartą pasižymėjo A. Lyberis – 4:0. Tačiau tuo „Nevėžio“ įvarčių šturmas nesibaigė – 78-ąją minutę kėdainiečių pranašumą dar labiau padidino Tadas Markevičius ir „Nevėžis“ tapo jau nebepavejamas – 5:0. „Kražantė“ ir antroje rungtynių dalyje jokių priešnuodžių prieš varžovus nerado, o iki pat mačo pabaigos aktyviai žaidę svečiai 83-ąją minutę savo pranašumą padidino dar kartą: atakos smaigalyje atsidūręs Gajus Kulbis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir leido „Nevėžiui“ švęsti triuškinančią pergalę – 6:0.

Paskutiniąsias pirmojo rato rungtynes „Nevėžis“ žais liepos 2 dieną išvykoje su „Kauno“ vienuolike.