Nuo liepos 17 d. darbą VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre Odontologijos skyriuje pradėjo nauja gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė. Iš Kėdainių kilusi gydytoja odontologė šioje srityje nėra naujokė turinti beveik 14-ka metų darbo patirties.

,,Labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad savo patirtį, įgytą užsienio valstybėse, tokiose kaip Suomija, Jungtinė Karalystė, galėsiu pritaikyti gydydama Kėdainių žmonių dantis,“ – teigė ji.

Gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė patirties sukaupė dirbdama tiek valstybinėse gydymo įstaigose, tiek privačiuose kabinetuose.

,,Esu kėdainietė, užaugusi šiame mieste, labai myliu šį miestą, dėl to ir grįžau į Kėdainius ir noriu, kad mano kraštiečių šypsenos būtų gražesnės,“ – prisistatė naujoji gydytoja odontologė.

Pasak U. Jagminienės, kalbant apie mūsų šalies gyventojų ir užsieniečių dantų būklę, didelio skirtumo nėra. Tik Suomijoje, kaip ir kitose Skandinavijos šalyse yra labai gera burnos ligų profilaktika. Suomių dantys sveikesni, nes jie pradeda juos gydyti ar užkirsti kelią odontologinėms ligoms labai ankstyvame amžiuje. Lyginant suaugusius pacientus, nėra labai didelio skirtumo. Dažniausiai būna gilios kariozinės ertmės – žmonės nesikreipia laiku ir tos mažos problemos tampa didelėmis problemomis. Todėl reikėtų dažniau lankytis – bent du kartus į metus pas gydytoją odontologą, tikrintis ir mažinti skylučių skaičių, kurios vėliau tampa didelėmis, o galiausiai – pasibaigia danties pašalinimu.

Gydytoja odontologė laukia ir mažųjų pacientų. Tėvelių prašo labiau pakontroliuoti kaip jų vaikai valosi dantis. O mažiesiems linki nebijoti ateiti pas gydytoją odontologą kol dar nėra problemų, o jeigu jų atsirado, patikina, kad pagalbos nuo skausmo yra.

Gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 7 iki 14 val. antradieniais ir ketvirtadieniais – nuo 7 iki 17 val.

Užsiregistruoti pas gydytojus odontologus ir burnos higienistus galima:

  • atvykus į Odontologijos skyriaus registratūrą;
  • telefonu (8 347) 52633, (8 347) 61314
  • internetu https://ipr.esveikata.lt
  1. Raicevičienės nuotr.

Iš Kėdainių kilusi gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė pradėjo darbą VšĮ Kėdainių PSPC Odontologijos skyriuje.