Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos paskutinėse pirmojo rato rungtynėse „Nevėžiui“ nepavyko pasidžiaugti pergale. Itin rezultatyvioje dvikovoje išvykoje kėdainiečiai rezultatu 4:3 (2:3) nusileido „Kauno“ vienuolikei.

futbolasPirmieji šiame susitikime į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 18–ąją minutę kamuolį į „Nevėžio“ vartus pasiuntė Kristijonas Gedgaudas – 1:0. Ilgai netruko laukti ir „Nevėžio“ žaidėjų atsako, per devynias rungtynių minutes kamuolys į kauniečių vartų tinklą krito tris kartus. 21–ąją minutę tiksliu smūgių pasižymėjo ir rungtynių rezultatą išlygino Aivaras Lyberis, 26–ąją Nerijus Kestenis rezultatą persvėrė ekipai naudinga linkme, o 29–ąją minutę „Nevėžio“ pranašumą užvirtino Evaldo Kūgio smūgis. Vis tik „Kauno“ ekipa buvo nusiteikusi itin karingai ir nusileisti neketino. Kėliniui einant į pabaigą, 38–ąją minutę rezultatą sušvelninti pavyko šeimininkų saugui Tomui Rakauskui – 2:3.

Antrajame kėlinyje ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai, o sukurtų atakų metu kamuolys vartų tinklo nepasiekdavo. Kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, intrigą sugrąžino 89–ąją minutę Josuetl Rea pelnytas įvartis, po kurio rezultatas tapo lygus – 3:3. O jau po keleto akimirkų pridėto laiko metu tas pats J. Rea pasižymėjo dubliu savo ekipai iškovodamas taip ilgai lauktą pergalę.

Pasibaigus rungtynių laikui rezultatu – 4:3 pergalę ir tris taškus įsirašė „Kauno“ futbolininkai.

Po šios nesėkmės Kėdainių futbolininkai su 33 taškais išliko trečiojoje aštuoniolikos komandų rikiuotės vietoje.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ išvykoje žais liepos 6 dieną 14 valandą su Kretingos „Minija“.