Žiemiški orai apsunkino eismo sąlygas, nemažai automobilių pateko į eismo įvykius, nuvažiavo nuo kelio. Prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, sausio 16-osios rytą, prieš septynias, gautas pranešimas, kad Pelėdnagių k., Labūnavos g. nuo kelio nuvažiavęs automobilis.

,,Atvykę ugniagesiai rado nuo kelio į pakelės griovį nuvažiavusį automobilį ,,Kia Sephia“. Nukentėjusių ar prispaustų žmonių nebuvo. Gelbėjimo gerve automobilis iš griovio ištrauktas“, – informavo ugniagesių atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Policijos pareigūnai teigia, kad eismo įvykiai įvyksta ne tik dėl slidžių, nepabarstytų kelių, bet ir dėl vairavimo įgūdžių stokos, nepasirinkto saugaus greičio bei dėl to, kad nesilaikoma saugaus atstumo tiek nuo priekyje, tiek šone važiuojančių automobilių. Todėl primena gyventojams, kad būtina atsižvelgti į važiavimo sąlygas bei kelionėms suplanuoti daugiau laiko, kad nereikėtų lėkti akis išdegus.

,,Geriau jau keliolika minučių atvažiuoti vėliau, nei patirti stresą, sudaužyti automobilį, ar net dar blogiau – būti sužalotam ar žūti kelyje“, – teigia pareigūnai.

Padėjo medikams

Vakar, po pusės devynių ryto, į ugniagesius kreipėsi Greitosios medicinos pagalbos ekipažas, pranešdamas, kad J. Basanavičiaus g. reikalinga pagalba pernešti ligonį iš jo namų į GMP automobilį. Ugniagesiai gelbėtojai operatyviai įvykdė šią užduotį.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos