Agnė Staniūtė, Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos ketvirtosios klasės mokinė, 48-ajame Lietuvos jaunųjų filologų konkurse laimėjo pirmąją vietą. Toks įvertinimas merginai skirtas už vertimą iš anglų kalbos.

Agnė Staniūtė jaunųjų literatų konkurse įvertinta pirmąja vieta.

Agnės Staniūtės vertimas jaunųjų literatų konkurse įvertintas pirmąja vieta.

Agnės teigimu, sėkmę konkurse jai garantavo dviejų novelių vertimas: „Tam darbui užtrukau apie porą mėnesių. Iš viso darbas buvo ne toks didelis – jo apimtis apie šešis lapus. Sunkiausia buvo ne išsiversti tekstus, bet juos išgryninti ir padailinti. Už pagalbą tai darant esu dėkinga man padėjusioms pedagogėms: lietuvių kalbos mokytojai ekspertei Dianai Šilkaitienei ir lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Julijai Mažeikienei.“

Antrojo laipsnio diplomas tame pačiame konkurse įteiktas „Atžalyno“ gimnazijos trečiokui Laurynui Kacevičiui už tiriamąjį kalbos rašinį „Kėdainių miesto gatvių ir aikščių pavadinimų analizė“. Jam taip pat talkino tos pačios mokytojos D. Šilkaitienė ir J. Mažeikienė.

Agnė Staniūtė ir pernai buvo pakviesta į baigiamąjį konkurso etapą.

Į filologų konkurso šalies etapą dar buvo pakviesti tos pačios gimnazijos trečiosios klasės mokinė Miglė Galvanauskaitė (vertimų sekcija, jai padėjo tos pačios vadovės) ir Kėdainių šviesiosios gimnazijos trečiokas Dimitrijus Stepanov (vertimų sekcija, vadovė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Audronė Praškevičienė).

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.