Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė galimai neblaivų Kėdainių rajono gyventoją, atskridusį iš Airijos. O į Egiptą susiruošęs kitas kėdainietis Vilniaus oro uoste pasieniečiams ištiesė negaliojantį pasą.

Perdavė policininkams

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė Kėdainių rajono gyventoją, atskridusį iš Airijos. Vyras, įtariama, buvo tiek paveiktas alkoholio, kad už chuliganišką elgesį atvykimo terminale Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams jį teko tramdyti antrankiais.

Penktadienį, kovo 26-osios, vakare Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai iš oro uosto tarnybų gavo pranešimą apie incidentą atvykimo terminale. Tarp iš Airijos sostinės Dublino atskridusių keleivių buvo, įtariama, neblaivus vyras. 40-ies Kėdainių rajono gyventojas kabinėjosi prie žmonių, triukšmavo, plūdosi ir elgėsi neadekvačiai. Be to, jis nevykdė VSAT pareigūnų reikalavimų nusiraminti, todėl agresyvų keleivį pasieniečiai surakino antrankiais ir sulaikė.

Tuomet vyras buvo atvesdintas į VSAT tarnybines patalpas. Kiek vėliau sulaikytąjį pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems Kauno policininkams, kurie tirs šį incidentą.

Paėmė vyro pasą

Iš Vilniaus į populiarų Egipto kurortą ketinusiam keliauti Kėdainių rajono gyventojui teko koreguoti savo planus. Atostogauti susiruošęs vyras dokumentų kontrolės metu pasieniečiams pateikė negaliojantį pasą ir į užsienį neišvyko.

Trečiadienį ryte, kovo 24-ąją, Vilniaus oro uoste pasieniečiai patikrino reisu į Egipto kurortą Šarm El Šeichą vykusių keleivių dokumentus.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad 58-erių Kėdainių rajono gyventojo pateiktas jo vardu išduotas pasas, įtariama, yra vogtas, neteisėtai pasisavintas ir negaliojantis.

Šio dokumento Lietuvoje buvo ieškoma nuo 2017-ųjų gruodžio. Pats vyras nepateikė motyvuotų paaiškinimų, kodėl naudojosi savo vardu išduotu, tačiau negaliojančiu pasu.

Po apklausos dokumentas iš kėdainiškio paimtas, o jam pačiam neleista išvykti į užsienį.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.