Keletą dienų pasidžiaugę pergale prieš Klaipėdos „Neptūną“, „Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai vėl gavo skaudų smūgį. Šįkart – nuo turnyro lentelės kaimynų pasvaliečių.

Kėdainiuose vykusiose rungtynėse,„Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate, o „Nevėžis-Optibet“ – 12-tą pralaimėjimą.

Gedimino Petrausko vadovaujama Pasvalio ekipa (8/9) įveikė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6/12) ekipą ir tarpusavio komandų serijoje įsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 89:64 (24:18, 12:18, 32:12, 21:16).

Rungtynės prasidėjo didžiuliu intensyvumu bei efektingais epizodais puolime. Paskutines pirmojo kėlinio minutes sėkmingiau sužaidus svečiams iš Pasvalio, pirmąjį kėlinį pavyko užbaigti pirmaujant 6 taškų persvara (24:18).

Antrajame ketvirtyje „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai suaktyvino savo gynybą, dėl šios priežasties varžovai iš Pasvalio taškų nepelnė beveik pusę kėlinio. Tuo pasinaudoti ir pabėgti į priekį D. Gale‘o auklėtiniams nepavyko ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (36:36).

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo itin agresyviai. G. Petrausko auklėtiniai iniciavo spurtą rezultatu 20:3 ir įgijo solidų, 17 taškų pranašumą (56:39).

Tai aikštės šeimininkus pasiuntė į nokdauną ir po trijų kėlinių svečiai iš Pasvalio jau pirmavo 20 taškų persvara (68:48).

Paskutiniajame kėlinyje aikštės šeimininkams nepavyko rasti jokių priešnuodžių varžovams ir trečiasis tarpusavio komandų susitikams buvo vainikuotas „Pieno žvaigždžių“ pergale (89:64).

Pasvalio komandoje įspūdingai rungtyniavo Edgaras Želionis. Jis pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkino Branko Mirkovičius pridėjęs 19 taškų.

„Nevėžis-Optibet“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Jokūbas Gintvainis, kuris pelnė 18 taškų. 11 pridėjo Julius Kazakauskas.

„Pieno žvaigždės“ rungtyniavo be komandos kapitono Arvydo Šikšniaus ir Tomo Lekūno.

Nevėžis–Optibet“: Jokūbas Gintvainis 18, Julius Kazakauskas 11 (9 atk. kam.), Arielis Hukportis 10 (8 atk. kam.), Panagiotis Kalaitzakis 9, Sedrickas Barefieldas 8 (6 rez. perd.), Grantas Vasiliauskas 7.

Kaip sekėsi kėdainiečiams

Nevėžio-Optibet“ kėdainiečiams sekmadienis nebuvo gera diena.

JustasTamulis ant parketo praleido 9:37 min., per kurias atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė ir pelnė neigiamą naudingumą balą (-2).

Ignas Lukošius per 10:26 min. atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jo naudingumo balas buvo 1.

Šiose rungtynės per 2:49 min. aikštelėje Matas Razbadauskas nenuveikė nieko ir pelnė neigiamą (-1) naudingumo balą.

Visai kitokia rungtynių statistika „Pieno žvaigždėse“ rungtyniaujančio Pauliaus Petrilevičiaus: 23:23 min., 15 taškš, 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 16 naudingumo balų.

Kas toliau?

Po praėjusio savaitgalio turo „Nevėžis-Optibet“ sugrįžo į 8 vietą turnyro lentelėje.

Šiandien, vasario 2 d., Kėdainių arenoje „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės su „Žalgiriu“. Pradžia 18 val. Tiesioginė transliacija – per Delfi.lt.

Tai – antrasis „Nevėžio-Optibet“ ir „Žalgirio“ susitikimas šiame sezone. Prieš savaitę pirmajame susitkime Kaune „Nevėžis-Optbet“ buvo sutriuškintas 94:59.

LKL/BNS nuotr. Po krepšiu grūmėsi du kėdainiečiai – P. Petrilevičius (Nr. 14) ir I. Lukošius (Nr. 34).