Kėdainiečiai Eugenija ir Algimantas Kiseliūnai atšventė ketvirtąsias savo gyvenimo vestuves. Ši darni pora santuokoje nugyveno 60 metų, tad džiaugėsi deimantinėmis vestuvėmis.

Eugenija ir Algimantas Kiseliūnai susituokė po pusantrų metų draugystės ir kartu gyvena jau 60 metų.

Eugenija ir Algimantas Kiseliūnai susituokė po pusantrų metų draugystės ir kartu gyvena jau 60 metų.

„Net ir ketvirtąkart tuokiantis su ta pačia moterimi ima jaudulys. Esame laimingi galėdami ketvirtą kartą tuoktis: pirmos buvo labai kuklios studentiškos vestuvės Vilniuje, o vėliau artimųjų rate šventėme sidabrines, po kurio laiko ir auksines vestuves. Dabar atėjo laikas – deimantinėms“, – šypsodamasis sakė žilagalvis jaunavedys.

Žemaitė Eugenija Dargytė ir suvalkietis Algimantas Kiseliūnas, būdami studentai, susipažino Palangoje, kai uždarbiavo vaikų vasaros stovykloje. Po pusantrų metų jie atšventė kuklias vestuves be aukso žiedų ir ištaikingo pokylio. „Algimantas mane sužavėjo savo draugiškumu, mokėjimu bendrauti“, – sakė Eugenija Kiseliūnienė.

Deimantinės vestuvės - išskirtinė šventė visai Kiseliūnų šeimynai.

Deimantinės vestuvės – išskirtinė šventė visai Kiseliūnų šeimynai.

Pasak A. Kiseliūno, jie jaučiasi laimingi, nepaisant to, kad prieš šešiasdešimt metų ryžosi savo noru patekti į vienutės kalėjimą: „Gyvenome ir nejutome, kaip metai prabėgo. Mūsų darnios santuokos stiprybė – kantrybėje ir vienas kito pasitikėjime. Mudviejų pora labai demokratiška – niekada vienas kitam nieko nedraudėme, nevaržėme jokių pomėgių. Mes mokėjome sprendimus priimti be ginčų.“

Kiseliūnai džiaugiasi užauginę tris vaikus, sulaukę trijų anūkų ir dviejų proanūkių. Bemaž prieš keturiasdešimt metų atvykę į Kėdainius Kiseliūnai tapo aktyvūs kėdainiečių bendruomenės nariai – dirbo, subūrė bendraminčių ratą, turiningai leido laisvalaikį. Ponas Algimantas ir šiandien – veiklus folklorinio ansamblio „Jorija“ narys.

„Dabar kuriantiems šeimas mes linkime kantrybės ir ištvermės, nuolaidumo bei optimizmo. Kartu galima ilgai gyventi, tik reikia gerbti savo partnerį“, – palinkėjo ponia Eugenija Kiseliūnienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.