Kauno „Žalgirio“ (14/1) ekipa sulaukė dar vieno rimto iššūkio Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), bet galiausiai išvargo pergalę Kėdainiuose. Jures Zdovco auklėtiniai 77:69 (27:24, 17:15, 17:17, 16:13) palaužė iki pabaigos kovojusį „Nevėžį-Optibet“ (3/11).

Marekas Blaževičius buvo ryškus rungtynių pradžioje ir „Žalgiriui“ pelnė 9 iš 11 starto taškų, vis tik pabėgti „Nevėžis-Optibet“ neleido ir po Sveno Smajlagičiaus tolimo metimo pirmavo 15:13. Tuo pačiu ginklu atsakyti bandė „Žalgiris“, o kiek didesnę persvarą pavyko įgauti tik antrojo kėlinio pradžioje – 34:25.

T. Starkso ir Rihardo Kuksiko tandemas vėl mažino kėdainiškių deficitą (30:34), o galiausiai pajautę pasitikėjimą šeimininkai lygino rezultatą eiliniu tolimu metimu – 34:34. Tik Janio Strelnieko bei Edgaro Ulanovo dėka antrą kėlinį svečiai baigė pozityviau – 44:39. Beje, pirmoje rungtynių dalyje „Nevėžis-Optibet“ pataikė daugiau tolimų metimų (7) nei dvitaškių (6).

A. Milaknio ir Tylerio Cavanaugh tritaškių fiesta didino atotrūkį (55:41), vis tik nutraukti svečių siautulį šeimininkai sugebėjo ir rengė spurtą 7:0. „Nevėžis-Optibet“ nenuleido rankų ir po T. Starkso metimo ekipas skyrė 3 taškai (60:63), tuo tarpu laiko dar liko sočiai – 6 minutės.

T. Cavanaugh metimai buvo labai svarbūs „Žalgiriui“, o A. Milaknis nepraleido progos vėl atakuoti iš toli – 71:63. Nors atrodė, kad prie pergalės jau artėja svečiai, S. Smajlagičiaus ir Amaro Syllos taškai vėl kurstė intrigą – 67:71. Galiausiai baudos metimais „Žalgiris“ surinko dar kelis taškus, kurie tvirtino pergalę.

Per apšilimą prastai pasijutęs Joshas Nebo rungtynes praleido.

Po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo grįžo Paulius Jankūnas, kuris per 8 minutes prametė du dvitaškius, atkovojo 3 kamuolius, 1 – perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Kitas „Betsafe-LKL” rungtynes Kėdainių „Nevėžis-Optibet” žais kitą pirmadienį, sausio 10 d., Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis”.