Praėjusį sekmadienį prasidėjusiose 2020 m. Kėdainių rajono vyrų krepšinio pirmenybėse sužaistos pirmosios ketverios rungtynės.

Pirmieji ant parketo pasirodė SC SAVI (penkiolikmečiai Kėdainių sporto centro krepšininkai, treneris Vaidas Simonavičius) ir Kėdainių „Akmenukas“. Vos vienu tašku, rezultatu 68:67, vyrus įveikė penkiolikmečiai krepšininkai. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Vilius Jusys (16 tšk.), priešininkų komandoje rezultatyviausias buvo Aldas Gedeika.

Kitame susitikime intrigos buvo mažai. Vos ne profesionalų komanda (buvę Sporto centro auklėtiniai) BC „Kėdainiai“ triuškinančiu rezultatu 106:77 nušlavė TEXDAN-Alksnėnai komandą. Čia rezultatyviausi buvo Benas Maslauskas (29 tšk., BC „Kėdainiai“) ir Dominykas Vilkius (17 tšk.).

Triuškinančiu skirtumu pasibaigė ir kitos rungtynės – tarp „Timoverslo“ (TMV) ir „Akademiko“ – 78:57. TMV rezultatyviausias buvo Vaidas Mikalajūnas (18 tšk.), „Akademiko“ komandoje – Gintautas Racis (24 tšk.).

Dar nepadoresniu skirtumu – 134: 42 – pasibaigė paskutinės tos dienos rungtynės tarp „Herado“ ir „Lifosos“. Nugalėtojų komandai 36 taškus pelnė Ernestas Arbačiauskas, o pralaimėjusius tempė Lukas Pilipauskas (16 tšk.).

Kiti pirmenybių komandų susitikimai įvyks rytoj, trečiadienį, vasario 5 d. Vilainių sporto salėje. 19 val. „Pašušvio“ ir „Akademijos-Naftrus“ akistata, o 20.30 val. į aikštelę išbėgs „Pelėdnagiai“ ir „Heradas“.

Panašios naujienos