Nyderlandų dviračių gamybos įmonės „Pon.Bike“ atstovai šią savaitę lankėsi Kėdainiuose ir susitikime savivaldybėje patvirtino apie savo planus dar šią vasarą pradėti dviračių gamyklos statybą Kėdainių LEZ teritorijoje.

Šių metų pradžioje pranešta, kad lyderio pozicijas pasaulyje užimanti dviračių įmonė „Pon.Bike“ 2024 metais planuoja Kėdainiuose atidaryti naują gamyklą.

Investuotojų ir projektuotojų atstovai pastarajame susitikime supažindino su artimiausiais planais, paaiškino, kokiais etapais bus įgyvendinamas projektas.

Jau šią vasarą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje išsirinktame sklype investuotojai planuoja pradėti statybas. Lygiagrečiai bus domimasi darbuotojų rengimu, čia jie tikisi rezultatyvaus bendradarbiavimo su Kėdainių profesinio rengimo centru.

Investuotojai domisi darbo rinkos naujienomis Kėdainių krašte, žmonių užimtumu. Taip pat galimybėmis bendradarbiauti su Kėdainių verslininkais statant naująją gamyklą.

Pasak dviračių gamybos įmonės „Pon.Bike“ atstovų, jie vadovaujasi šūkiu: „Pažadėk mažai, bet duok daug“. „Pon. Bike“ Kėdainiuose planuoja gaminti aukščiausios kokybės prekių ženklų dviračius, tarp kurių „Gazelle“, „Kalkhoff“, FOCUS ir „Urban Arrow“. Naujojo gamybos centro pajėgumai sieksią iki 600 000 dviračių per metus.

Investuotojai planuoja per šiuos ir kitus metus pastatyti gamyklą, o 2024-ųjų pradžioje pradėti gaminti dviračius. Gamykla planuoja startą su maždaug 300 žmonių, o ateityje darbuotojų skaičius galėtų išaugti iki 600 ir daugiau.

Šaltinis: Kėdainių r. savivaldybė