Kėdainiuose veikianti įmonė „LTP Texdan“, užsiimanti visuomeninės paskirties minkštų baldų gamyba, jų apmušalų siuvimu bei apkalimu, ėmėsi ženklios plėtros.

Taip atrodys aerodromo pašonėje iškilsiantis naujasis įmonės gamybinis-sandėliavimo pastatas.

Birutės gatvėje, netoli aerodromo teritorijos įsikūrusi daniško kapitalo bendrovė investuoja į naujų gamybinės ir sandėliavimo paskirties patalpų statybą. Bendras visų naujų statinių, kurie, kaip planuojama, turėtų iškilti per vienerius metus, plotas užims 7200 kv. metrų.

„Dabartiniame gamybiniame pastate, daugėjant užsakovų ir plečiantis gamybos apimtims, jau senokai neišsitenkame. Sandėliavimo patalpas nuomojamės keliose miesto vietose. Todėl nusprendėme plėstis“, – teigė UAB „LTP Texdan“ gamybos vadovas Vygandas Venzlauskas.

Įgyvendinusi statybų projektą, įmonė tikisi tolesnio augimo. Naujajame pastate, kaip ir dabartiniame, bus apkalamos apmušalais sėdėjimui skirtų baldų (biuro ir visuomeninės paskirties kėdžių, transporto priemonių sėdynių) dalys. Ketinama plėsti visuomeninės paskirties minkštų baldų – sofų – gamybą.

„Pastačius naująjį pastatą, planuojame sukurti nuo 50 iki 100 naujų darbo vietų baldų siuvėjams, apkalėjams, klijuotojams, taip pat įdiegti naujas technologijas“, – sakė V. Venzlauskas.

Projektavimo ir statybos darbus atlieka AB „Panevėžio statybos trestas“. Pasak bendrovės Projektavimo biuro vadovo Mindaugo Ščevinsko, šiuo metu vyksta statybvietės paruošimo darbai, klojamos lauko inžinerinės komunikacijos.

„Džiugu, kad savivaldybė pozityviai žiūri į įmonių plėtrą, mes nepatyrėme biurokratinių kliūčių derindami projektą ir rengdami dokumentus statybų leidimui, – sakė pašnekovas. – Taip pat kartu ieškome išeičių, kaip išspręsti automobilių parkavimo problemą, kuri šiai įmonei labai aktuali.“

Maždaug 400 kraštiečių darbu aprūpinanti „LTP Texdan“ svarsto galimybę įrengti automobilių stovėjimo vietas už įmonės teritorijos ribų, valstybinėje žemėje, tuo pačiu prisidėdama prie miesto infrastruktūros gerinimo.
Bendrovė taip pat tikisi, kad bus rekonstruota duobėta Birutės gatvė, kuria į darbą atvyksta darbuotojai, kelis kartus užsuka įmonės samdomas „Kėdbuso“ autobusas, intensyviai juda krovininis transportas.

LTP „Texdan“ priklauso „LTP Group“ įmonių grupei. Kėdainiuose veikianti įmonė savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos šalis, Vokietiją, taip pat žengia į Didžiosios Britanijos ir JAV rinkas.

Panašios naujienos